Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

BIedrība "Ūdensmalu attīstībai" dalās pieredzē par komunikācijas kampaņas īstenošanu [video]

BIedrība

29. decembrī biedrība "Ūdensmalu attīstībai" īstenoja mācības un pieredzes apmaiņu "Preses relīžu, foto un video satura organizēšana labākai publicitātei sociālajos tīklos". Tās bija paredzētas gan projektu komunikācijas cilvēkiem, gan organizāciju vadītājiem, kas vēlas par projektos padarīto dalīties ar plašāku sabiedrību. Mācību laikā dalībnieki varēja uzzināt, kā biedrībai "Ūdensmalu attīstībai" īsā laikā izdevās pievērst plašas sabiedrības un mediju uzmanību jaunajai ūdensmalu kopienas platformai un ūdensmalu attīstības jautājumiem, kā jaunizveidotā platforma www.udensmalas.lv iekļuva GOOGLE pirmajā lapā un kā padarīt savu pasākumu redzamu sociālajos tīklos un tradicionālajos medijos vienlaicīgi un kā plānot projekta publicitāti.

Ikviens interesents var noskatīties pasākuma video ierakstu: https://www.dropbox.com/scl/fi/kjerlmg3luqqpk7no0qko/video1600594776.mp4?rlkey=qhph4c4wlhgyk5h3hhgfdy5hp&fbclid=IwAR0l3JMQPtw8rFCjVnWtqMzfvfjqebGaF1bbMsZ3jyNzA3QLi3-SzKk-63g&dl=0

 

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.