Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Ūdensmalu attīstībai"
  • Projekts: Jauna digitālā vide sabiedrības līdzdalībai un biedrības evolūcija par ūdensmalu kopienu līderi
  • Īstenošanas reģions: Pierīga
  • Kopējais budžets: 19 940.21 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Sandra Zilberta, e-pasts: sandra.zilberta@gmail.com, tel.: 22078722

Biedrība "Ūdensmalu attīstībai" ir dibināta 2016. gadā, Ķekavas novadā. Pirmsākumos to iedvesmoja divas dibinātāju kopas: jaunieši no starptautiska INTERREG projekta un viņu domubiedri, kas pārstāv tautas sporta un brīvprātības, kā metožu darbā ar jaunatni ieviešanu. Otra biedru grupa - eksperti virzīja idejas par aktīvāku drošu ūdensmalu attīstības nepieciešamību Latvijā, par sabiedrības izglītošanu par drošību uz ūdeņiem, par pašvaldību izglītošanu par ūdensmalu attīstības iespējām un to pievienoto vērtību, kā arī par ūdenstūrisma un ūdenssporta potenciāla attīstību Latvijā.

Projekta mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgu organizācijas evolūciju par ūdensmalu kopienu līderi, jaunu biedru piesaiste, ilgtspējīga finansējuma piesaiste un regulāras komunikācijas uzlabošana ar sabiedrību. Četras prioritātes biedrības darbā ir sabiedrības līdzdalība, ūdensmalu kopienas, tautas sports un jauniešu iniciatīvas. Katrā no tām biedrībai ir redzami panākumi un lieli nākotnes plāni. Biedrība ir pārliecināta, ka Latvijas ūdensmalu kopienām joprojām piemīt milzīgs, neizmantots potenciāls. To pievienotās vērtības un kultūrvēsturiskās nozīmes dēļ ūdensmalu kopienas ir pelnījušas lielāku uzmanību un attīstību. Tādēļ biedrības dedzīgi pārstāvētā iedzīvotāju virzītas attīstības pieeja stratēģiskajā plānošanā un pilsoniskās sabiedrības līdzdalība ir šī projekta motors un atslēga jaunās digitālās vietnes izstrādnēm. Paplašinot savu darbību 2022.gadā, biedrība ir apņēmusies izcīnīt augstāko vietu GOOGLE meklētāja pirmajā lapā ar jaunu digitālo vietni un veselīgu lapas SEO.

Līdera darbs ir būt aktuālam. Trīs atzītas savas jomas ekspertes: pētniece - zīmolvede, mediju kampaņu guru un grafiskā dizaina māksliniece kopā ar programmēšanas inženieru komandu palīdzēs biedrības biedriem uzsākt gan digitālo, gan līderības izrāvienu: lai top redzams! Ne tikai jauna, moderna digitālā platforma, bet arī sabiedrības izglītošanas - zināšanu pārneses vietne; ne tikai strukturēts dialogs pārnovadu un starptautiskajai sadarbībai par ūdensmalu kopienām, bet arī jauns organizācijas saimnieciskās darbības rīks - tāda ir "Ūdensmalu attīstības" digitālā evolūcija izaugsmē par ūdensmalu kopienu līderi.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.