Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Izveidota jauna interneta platforma - udensmalas.lv

Izveidota jauna interneta platforma - udensmalas.lv

Lai sekmētu sadarbību starp ūdensmalu kopienām visā Latvijā, kopīgiem spēkiem sakārtotu un attīstītu Latvijas gleznainās piekrastes, izveidota jauna interneta platforma “udensmalas.lv”. Tā ir sadarbības platforma, kur ūdensmalu kopienām iepazīties, komunicēt, organizēt kopīgas aktivitātes, apmainīties ar pieredzi un iegūt noderīgu informāciju par dažādiem ūdensmalu sakārtošanas, uzturēšanas un attīstības jautājumiem.

Vietnes mērķis ir “savest kopā visus, kurus interesē dzīve pie ūdeņiem un sports ūdeņos, un to izveidojusi biedrība “Ūdensmalu attīstībai”, kuras aktīvisti jau kādu laiku ne tikai domā par upēm, bet arī tās ikdienā kopj, uztur, risina problēmas un vēlas fiksēt savu pieredzi, lai tādējādi mudinātu arī citas kopienas apvienoties un iesaistīties kopējā ūdensmalu atmodas un attīstības procesā.

Mājaslapā “udensmalas.lv” atrodama ziņu un jaunumu sadaļa, kurā informāciju publicēt aicinātas ūdensmalu kopienas no visas Latvijas. Projektu sadaļā apkopoti jau paveiktie darbi un aktivitātes, kas veltītas ūdensmalu sakārtošanai un vienotas, kopīgas ūdensmalu kopienu kustības stiprināšanai. Tas ir ļoti nozīmīgi, jo jebkuras ūdensmalas sakārtošana ir gan svarīga, gan finansiāli ietilpīga, kaut vai atceroties par atkušņa paliem un plūdu briesmām, kas Latvijā ir regulāra problēma. Arī vienkāršāki hidrotehniskie darbi prasa gan inženiertehniskās kompetences un likumu zināšanu, gan naudu. Tādēļ biedrība “Ūdensmalu attīstībai” dažādu projektu īstenošanā piesaista ne tikai pieejamo konkursu un fondu finansējumu, bet arī ziedojumus, un jebkurš ērti un vienkārši savu atbalsta artavu var sniegt mājaslapas sadaļā “Ziedojumi”.

“udensmalas.lv” ir arī aktīvi dalībnieki Rīgas plānošanas reģiona attīstības stratēģijas izveidē 2030. un pat 2050.gadam – tāpēc platformā atsevišķa sadaļa veltīta ūdensmalu un ūdensceļu attīstības jautājumiem metropoles areālā.

Avots: udensmalas.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.