Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrības “Izglītības attīstības centrs” 2022. gada janvārī noslēdz kapacitātes stiprināšanas projektu ar Zoom konferenc

Biedrības “Izglītības attīstības centrs” 2022. gada janvārī noslēdz kapacitātes stiprināšanas projektu ar Zoom konferenc

Biedrība “Izglītības attīstības centrs” projekta  “Izglītības attīstības centra (IAC) līdzdalība Latvijas pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā” (Nr. AIF/2021/IK/006) no 2021. gada aprīļa aktīvi īsteno kapacitātes stiprināšanas projektu un šī gada  21. janvāri 13.00 ZOOM platformā organizē projekta noslēguma un ilgtspējas plānošanas konferenci. Konferences dalībnieki tiks informēti par projekta ietvaros sasniegtajiem rezultātiem un aktualitātēm. Tiks izvērtēta projekta pieredze, plānoti ilgtspējas virzieni un aktivitātes  turpmākajai biedrības  darbībai un sadarbībai ar mērķgrupām un klientiem.

Konferencei aicinām pieteikties šeit

Projekta aktivitātes 2021.gada laikā tika vērstas uz IAC kapacitātes paaugstināšanu, popularizējot IAC tālākizglītības programmas  pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai. Projekts deva iespēju pārskatīt organizācijas līdzšinējo darbību un pilnveidot tālākizglītības kursu piedāvājumu, kas atbilst  IAC stratēģiskajiem mērķiem un veicina demokrātijas kultūru un vērtības.

Biedrības darbības izvērtēšanai projekta sākumposmā tika noskaidrots nozares ekspertu viedoklis par IAC tālākizglītības pasākumu piedāvājumu, programmu saturu un mācību organizēšanu. Piesaistīto valsts iestāžu, pašvaldību un NVO tālākizglītības pasākumu īstenošanas eksperti kā prioritāro un paplašināmo tematiku izcēla kritisko domāšanu, medijpratību, vērtībizglītību un  starpkultūru izglītību. Līdztekus tika veikts esošo programmu analīze  atbilstoši IAC stratēģisko mērķu prioritātēm un potenciālo klientu gaidām.

Būtiska aktivitāte kapacitātes celšanā bija IAC biedru, darbinieku sadarbības partneru mācības, kas ietvēra  digitālās pratības un saziņas, digitālās vides komunikācijas, problēmu risināšanas, perspektīvu maiņas, ideju ģenerēšanas un radošās domāšanas tēmas.  Tās tika aktualizēta semināros: “Kodolīgs un motivējošs vēstījums”, “Dizaina domāšanas izmantošana profesionālās pilnveides programmu veidošanā un darbā ar klientiem” un “Darbs ar datiem un to vizualizācija”.

Projekta aktivitāšu rezultātā, balstoties uz IAC potenciālo klientu tālākizglītības vajadzībām un IAC stratēģiskajiem mērķiem, tika aktualizētas sešas pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas  profesionālās pilnveides programmas - pilsoniskā izglītība, globālā izglītība, starpkultūru izglītība, kritiskā domāšana, medijpratība, valsts valoda un integrācija. Programmu mērķauditorija ir jaunieši, jaunatnes darba organizatori, pedagogi, NVO darbinieki, valsts un pašvaldību iestāžu speciālisti un trešo valstu valsts piederīgie. Ar programmām tālākizglītības semināros, darba grupās un e-saziņā tika iepazīstināti potenciālie IAC klienti, popularizēšanas noslēdzošais pasākums ir 21.janvāra konference. Aicinām piedalīties!

Programmu piedāvājums plašākam interesentu lokam pieejams IAC mājaslapā www.iac.edu.lv/programmas.

Vairāk par projektu IAC mājas lapā: http://iac.edu.lv/projekti/aktualie-projekti/new-project-page-6/

Projektu “Izglītības attīstības centra (IAC) līdzdalība Latvijas pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Plašāka informācija par Aktīvo iedzīvotāju fondu: www.activecitizensfund.lv.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.