Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Izglītības attīstības centrs
  • Projekts: Izglītības attīstības centra (IAC) līdzdalība Latvijas pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19 999.06
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: nav
  • Kontaktpersona: Iveta Vērse, direktore, e-pasts: iveta.verse@latnet.lv, tālr.: 26546327

Projekta mērķis ir stiprināt biedrības "Izglītības attīstības centrs" cilvēkresursu kapacitāti, institucionālo un  finanšu ilgtspēju,  popularizējot un piesaistot  finanšu  līdzekļus IAC pilsonisko un integrācijas programmu iedzīvināšanai Latvijas  pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai.  
Projektā plānotās aktivitātes un rezultāti. 1. Vajadzību apzināšana un rīcības plāna izstrāde organizācijas efektivitātes un ilgtspējas nodrošināšanai. Notiks IAC esošo un potenciālo klientu vajadzību un  pieprasījuma izpēte, veicot aptaujas un padziļinātas intervijas. IAC darbinieki izvērtēs esošo pakalpojumu piedāvājumu un identificēs nepieciešamos uzlabojumus. Rezultātā tiks sagatavots  rīcības plāns programmu un pakalpojumu pilnveidei.  2. Izglītojošas apmācības - konsultācijas IAC  darbinieku kapacitātes stiprināšanai. Notiks trīs apmācības konsultācijas IAC  darbiniekiem -  par attālināta apmācību procesa īstenošanu; mārketinga stratēģijām izglītības produktu pozicionēšanai un vajadzībās balstītā tematikā, kas tiks noteikta 1.aktivitātes laikā. Rezultātā tiks paaugstināta IAC cilvēkkapitāla kvalitāte un radīta vide ilgtermiņa izaugsmei. 3. Pakalpojumu piedāvājuma izstrāde un popularizēšana plašai Latvijas sabiedrībai. Tiks sagatavots aktuāls tālākizglītības moduļu piedāvājums un veiktas mārketinga un sabiedrisko attiecību aktivitātes jauno pakalpojumu popularizēšanai plašākā sabiedrībā.

Plānotie komunikācijas pasākumi: 1. Izveidota projekta sadaļa IAC mājaslapā un sociālajos medijos. 2. Projekta uzsākšanas seminārs – diskusija IAC darbiniekiem un sadarbības partneriem. 3. Projekta noslēguma un ilgtspējas plānošanas konference.
Projekta īstenošanas rezultātā tiks mazināta IAC atkarība no projektu  finansējuma, ilgtermiņā sekmējot organizācijas darbības efektivitāti un stratēģisko mērķu sasniegšanu; tiks paaugstināta IAC darbinieku prasme  adaptēt pakalpojumus atbilstoši klientu vajadzībām un mārketinga un finanšu kapacitāte. Projekts veicinās IAC attīstīšanos par ilgtspējīgu un efektīvu organizāciju.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.