Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

IAC komanda aicināja savus sadarbības partnerus uz projekta uzsākšanas semināru – diskusiju

IAC  komanda aicināja savus sadarbības partnerus uz  projekta uzsākšanas semināru – diskusiju

2021. gada 21. aprīlī  IAC  komanda aicināja savus sadarbības partnerus uz  projekta  “IAC līdzdalība un ietekme Latvijas pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā” uzsākšanas semināru – diskusiju. Projekts ir būtisks pienesums organizācijas kapacitātes, darbinieku profesionālo un personīgo  prasmju stiprināšanai, īpaši ņemot vērā šo laiku un aktuālas vajadzības organizācijai un plašai Latvijas sabiedrībai.

Projekta atklāšanas pasākumā Zoom vidē piedalīsies vairāk kā 35 dalībnieki  - IAC biedri, darbinieki, saistīto jomu NVO darbinieki, pašvaldību, valsts institūciju pārstāvji, IAC sadarbības partneri -  izglītības iestāžu pārstāvji no visas Latvijas.

Semināra -  diskusijas  mērķis bija informēt plašāku sabiedrību par projekta uzsākšanu, mērķiem, iespējām, lai ar projekta atbalstu stiprinātu IAC kapacitāti. Dalībnieki pasākuma gaitā pārrunāja IAC mērķa grupām aktuālas tematiskās vajadzības, izvērtēja IAC esošo mācību programmu piedāvājumu, mācīšanās vajadzības, apsvēra uz mērķgrupu vajadzībām vērsta IAC saturiskā un metodiskā  piedāvājuma atjaunināšanu.

Dalībnieki aktīvi izteicās par to, kuri no IAC esošajiem tematiskajiem virzieniem būtu jāiekļauj atjaunotajā piedāvājumā jeb IAC jaunais TOP5. Šajā sarakstā nonāca medijpratības joma, domāšanas attīstīšana, globālā izglītība, sabiedrības daudzveidības aspekti un kultūru izzināšana, arī komunikācijas kultūra un iespējas, u.c. Viedokļi vēl tiks apkopoti.

Otrs būtiskākas diskusijas jautājums bija par to, ko IAC kā organizācijai vēlams mācīties jeb Sapņu saraksts. Neizbēgami mūsdienās tās ir tehnoloģijas, digitālie rīki un kā atvieglot sev dzīvi attālinātajā pasaulē, profesionāliem izglītotājiem tik būtiski, kā "sakārtot galvu" un palīdzēt to izdarīt citiem, izzināt kultūras daudzveidību un aktualitātes u.c.

Diskusijas noslēgumā lielākā vēlēšanās bija tikties klātienē. Cerams, ka IAC būs tāda iespēja līdz projekta beigām, kad plānota projekta konference. Tomēr attālinātas mācības paver iespējas visiem dalībniekiem piedalīties arī IAC mācībās - telpa ir neierobežota. Lai mums izdodas!

Projektā plānotās aktivitātes un rezultāti:

1. Vajadzību apzināšana un rīcības plāna izstrāde organizācijas efektivitātes un ilgtspējas nodrošināšanai.
Rezultātā tiks sagatavots rīcības plāns programmu un pakalpojumu pilnveidei.

2. Izglītojošas apmācības - konsultācijas IAC darbinieku kapacitātes stiprināšanai.
Rezultātā tiks paaugstināta IAC cilvēkkapitāla kvalitāte un radīta vide ilgtermiņa izaugsmei.

3. Pakalpojumu piedāvājuma izstrāde un popularizēšana plašai Latvijas sabiedrībai.

3.1. Izveidota projekta sadaļa IAC mājaslapā un sociālajos medijos.
3.2. Projekta uzsākšanas seminārs – diskusija IAC darbiniekiem un sadarbības partneriem.
3.3. Projekta noslēguma un ilgtspējas plānošanas konference.

Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.