Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Brīnummāja aicina uz labdarības andeli Cēsīs

06.05.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "Brīnummāja" kapacitātes veicināšanas projekts "Atspēriens"
Brīnummāja aicina uz labdarības andeli Cēsīs

Sabiedriskā labuma organizācijas “Brīnummāja” organizētās labdarības kampaņas “No manas rotaļu kastes Tavējai” ietvaros 6., 7. un 10. maijā notiks labdarības andele, kurā ikvienam interesentam par ziedojumiem būs iespēja tikt pie sev noderīgām mantām. Visi iegūtie ziedojumi tiks novirzīti, lai  palīdzētu bērniem līdz 3 gadu vecumam pēc iespējas agrāk konstatēt attīstības traucējumus, nodrošinot bezmaksas Minhenes funkcionālās attīstības diagnostiku.

Andele norisināsies trīs dienas - 6.maijā (no 11:00 līdz 18:00), 7.maijā (10:00 - 15:00) un 10.maijā (14:00 - 18:00) Brīnummājas pagalmā (Bērzaines ielā 16/18). 7.maijā varēs izbaudīt arī Brīnummājas sarūpētās aktivitātes bērniem un ģimenei.

Andelē par ziedojumiem varēs iegūt līdzcilvēku saziedotās mantas:

  • bērnu rotaļlietas,
  • spēles,
  • mākslas un sporta piederumus,
  • bērnu grāmatas,
  • bērnu mēbelītes.

Labdarības kampaņa “No manas rotaļu kastes Tavējai” norisinās divos posmos - mantu ziedošanā un labdarības andelē. Ikviens līdz 30. aprīlim varēja ziedot bērnu mantas, kuras maijā varēs iegādāties labdarības andelē. Brīnummājas vadītāja Liena Graudule: “Esam patiesi gandarīti par līdzcilvēku aktivitāti. Priecājamies, ka saziedotās mantas ir ļoti kvalitatīvas un piemērotas, lai veicinātu  bērnu attīstību. Esmu pārliecināta, ka labdarības andelē ikviens varēs atrast noderīgas lietas gan savam mazulim, gan jau lielākiem, pasauli izzināt kāriem pētniekiem. Šī ir iespēja ne tikai izvēlēties savam bērnam aktuālo rotaļlietu, bet vienlaicīgi palīdzēt bērniem, kuriem jau agrīni novērotas attīstības grūtības”.

Minhenes funkcionālā attīstības diagnostika ļauj sniegt vērtējumu par bērna attīstību agrīnā vecumā. Šī diagnostikas metode analizē dažādus bērna attīstības aspektus kā, piemēram, sociālā attīstība, runātā valoda, valodas sapratne, rokas veiklība u.c. Diagnostikas ietvaros speciālists sniedz vecākam rekomendācijas par nepieciešamo tālāko izpēti, piemērotāko rehabilitāciju un ikdienā nepieciešamo atbalstu.

Ziedojumu kampaņas organizēšana notiek “Brīnummāja” kapacitātes veicināšanas projekta “Atspēriens” ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Aktīvo iedzīvotāju fonds ir EEZ un Norvēģijas grantu programma, kas tiek īstenota 15 Ziemeļeiropas, Centrāleiropas un Dienvideiropas valstīs.

Vairāk informācijas:
Brīnummāja” vadītāja Liena Graudule, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.