Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Brīnummāja"
  • Projekts: Biedrības "Brīnummāja" kapacitātes veicināšanas projekts "Atspēriens"
  • Īstenošanas periods: 2021-05-01 - 2022-05-31
  • Īstenošanas reģions: Vidzeme
  • Kopējais budžets: 17 127.16
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Liena Graudule, e-pasts: liena.graudule@gmail.com, tel.: 26425851
  • Projekta informācijas vietne: https://brinummaja.lv/projekts-atsperiens

Biedrības "Brīnummāja" kapacitātes veicināšanas projekta "Atspēriens" mērķis ir stiprināt biedrības veiktspēju mērķgrupas interešu aizstāvībai ilgtermiņā, realizējot stratēģijas un rīcības plāna izstrādi sabiedrisko attiecību un ziedojumu piesaistes jomās.

Projektā tiks veikta biedrības līdzšinējās darbības analīze, to ietekme uz mērķgrupas vajadzību aizstāvību un sabiedrības izpratnes veicināšanu. Projektā tiks izstrādāta biedrības stratēģija, definējot biedrības darbības fokusu ilgtermiņā, nosakot prioritāros darbības virzienus un rīcības plānu sabiedrības informēšanā, izpratnes veicināšanā  un ziedojumu piesaistē. Projekta īstenošanā tiks piesaistīts eksperts organizāciju veiktspējas un stratēģiskās attīstības jomā ar kompetenci sociālajā jomā. Projektā tiks izstrādāts rīcības plāns un risinājumi ziedojumu piesaistei, kas stiprinās biedrības iespējas finansiālam mērķgrupas atbalstam, realizējot sociālās rehabilitācijas programmas. Biedrības kapacitātes stiprināšanā pamatdarbības jomā sniedz būtisku ieguldījumu klientu dzīves kvalitātes uzlabošanā un sociālās integrācijas risku mazināšanā, ilgtermiņā stiprinot vietējo kopienu un tās iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Ziedojumu kultūras veicināšana attīstīs līdzdalības veicināšanu un demokrātiskas sabiedrības paradumu attīstību ilgtermiņā.

Sasniegtie rezultāti ļaus realizēt labas pārvaldības praksi biedrībā, mērķtiecīgi novirzot biedrības resursus tādu aktivitāšu īstenošanā, kas vērstas uz biedrības un tās sabiedriskās darbības nozmīguma izpratni vietējā kopienā, ilgtermiņā veicinot demokrātiska dialoga kultūru un pilsonisko aktivitāti sabiedriski nozīmīgu interešu aizstāvībai.


Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.