Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Cēsu Brīnummāja organizē ziedojumu kampaņu Lai mācīties ir vieglāk

04.11.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "Brīnummāja" kapacitātes veicināšanas projekts "Atspēriens"
Cēsu Brīnummāja organizē ziedojumu kampaņu Lai mācīties ir vieglāk

Katru gadu pieaug to bērnu skaits, kuriem tiek diagnosticēti dažādi traucējumi, kas būtiski apgrūtina zināšanu un prasmju apguvi. Šiem bērniem pēc iespējas agrāk ir nepieciešams individuāls speciālistu atbalsts, lai viņi tiktu līdzi saviem vienaudžiem un spētu atgūt prieku mācīties. Nākot vecākiem palīgā, "Brīnummāja" organizē ziedojumu kampaņu "Lai mācīties ir vieglāk", sniedzot profesionālu palīdzību bērniem no piecu līdz astoņu gadu vecumam, kuriem diagnosticēti jaukti attīstības, mācīšanās vai valodas traucējumi. 

“Cēsu sabiedriskā labuma organizācija "Brīnummāja" katru mēnesi sniedz teju 500 pakalpojumus bērniem. Tāpēc ikdienā mēs redzam, ka dažiem bērniem pēc iespējas agrāk ir nepieciešams papildu atbalsts un attīstību veicinošas nodarbības, lai viņi pilnvērtīgi apgūtu zināšanas un mācītos ar prieku. Nereti šo bērnu vecākiem ir jāizdara grūta izvēle, vai iegādāties bērnam ziemas zābakus šodien, vai doties uz  terapijām, kuras nesīs augļus rīt. Tāpēc mēs, "Brīnummāja", ejam šiem vecākiem palīgā un aicinām ziedot 10 EUR, lai 10 Vidzemes bērniem nodrošinātu iespēju attīstīt savas spējas,” aicina Liena Graudule, organizācijas "Brīnummāja" vadītāja.

Kopīgiem spēkiem saziedojot 4600 eiro, iegūtās finanses dos iespēju īstenot 350 bezmaksas nodarbības un 10 bērniem ar jauktiem attīstības, mācīšanās vai valodas attīstības traucējumiem ilgtermiņā nodrošinās logopēdijas un Montessori nodarbības 2021./2022. mācību gada laikā. Aicinām piecu līdz astoņu gadu vecu bērnu ar jauktiem attīstības, mācīšanās vai valodas attīstības traucējumiem vecākus pieteikties kampaņas „Lai mācīties ir vieglāk!” atbalsta saņemšanai līdz 2021. gada 11. janvārim, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz Brīnummājas tālruni 26425851 (Liena). 

Ziedojumu piesaistes kampaņa "Lai mācīties ir vieglāk" notiek līdz 2022. gada 28. februārim. Ikvienam no mums ir iespēja noziedot sev ērtākā veidā:

  • veicot naudas pārskaitījumu, izmantojot aplikāciju Mobilly - spiest ŠEIT;
  • veicot naudas pārskaitījumu uz organizācijas ziedojumu kontu LV75UNLA0050023949868;
  • veicot fizisku naudas ziedojumu kastītēs vairākās tirdzniecības vietās Cēsu pilsētā.

Ziedojuma kampaņas laikā tiks uzrunāti arī Vidzemes uzņēmumi.

Kampaņa "Lai mācīties ir vieglāk" organizēšana notiek "Brīnummāja" kapacitātes veicināšanas projekta "Atspēriens" ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Aktīvo iedzīvotāju fonds ir EEZ un Norvēģijas grantu programma, kas tiek īstenota 15 Ziemeļeiropas, Centrāleiropas un Dienvideiropas valstīs.

 

Vairāk informācijas:
Sabiedriskā labuma organizācijas “Brīnummāja” vadītāja
Liena Graudule, tel. 26425851
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.brinummaja.lv

Par sabiedriskā labuma organizāciju  “Brīnummāja”
Sabiedriskā labuma organizāciju “Brīnummāja” Cēsīs 2014. gadā dibināja māsas Liena un Ieva Graudules. Brīnummāja sāka pulcēt ap sevi speciālistus un apzināt ģimenes, kurām nepieciešams atbalsts bērnu attīstības veicināšanā. "Brīnummāja" piedāvā atbalsta pasākumus ikvienai ģimenei, kam rūp sava bērna vispusīga attīstība, kā arī īsteno projektus, kuru mērķis ir nodrošināt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus ģimenēm, kas audzina bērnus ar īpašām vajadzībām. Brīnummāja ir pulcējusi vairāk nekā 130 ģimenes no Vidzemes un citiem reģioniem, katru mēnesi nodrošinot vidēji  462 pakalpojumus. "Brīnummāja" kā NVO strādā ciešā sadarbībā ar Vidzemes reģiona novadu pašvaldībām: Cēsu, Smiltenes, Valmieras, Gulbenes un Alūksnes, kā arī piesaista privātos un uzņēmēju ziedojumus. Vairāk par sabiedriskā labuma organizāciju “Brīnummāja” atrodi www.brinummaja.lv

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.