Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Brīnummājai radīta jauna mājas lapa

07.03.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "Brīnummāja" kapacitātes veicināšanas projekts "Atspēriens"
Brīnummājai radīta jauna mājas lapa

Kapacitātes projekta “Atspēriens” ietvaros sabiedriskā labuma organizācijai “Brīnummāja” ir izstrādāta jauna mājas lapa, kas ļaus ērtāk atrast informāciju par pieejamo atbalstu, piedāvātajiem pakalpojumiem un rast idejas, kā vēl veiksmīgāk atbalstīt savu bērnu viņa attīstības ceļā.

“Brīnummāja ir atbalsts ikvienam bērnam un viņa ģimenei intelektuālās, emocionālās, sociālās un fiziskās attīstības ceļā. Kā mērķa grupas interešu aizstāvji mēs aktualizējam mērķa grupas vajadzības un savā darbā ieviešam labāko praksi. Ar saviem klientiem tiekamies ne tikai klātienē Brīnummājā Cēsīs un Alūksnē, bet arī virtuāli, rūpējoties, lai mūsu interneta vietnē ērti un saprotami būtu pieejama ģimenēm aktuālā informācija. Mums ir svarīgi, lai ikviens pie mums justos gaidīts un saprasts, un šo sajūtu esam centušies nodot ikvienam mūsu lapas apmeklētājam,” norāda Brīnummājas vadītāja Liena Graudule.

Lai pēc iespējas plašāku sabiedrību sasniegtu Brīnummājas jaunumi, un atbalstu atrastu ikviena ģimene, kura to meklē, ir uzlaboti lapas tehniskie parametri. Jaunā mājas lapa dos plašāku iespēju iepazīt piedāvātās terapijas, pārskatāmā veidā uzzināt par pieejamo atbalstu sociālo projektu ietvaros, kā arī rast jaunas idejas, kā stiprināt savu ģimeni un sniegt atbalstu savai atvasei.

Ikdienā Brīnummājā pakalpojumus saņem ļoti dažādas ģimenes. Nodarbības apmeklē no pavisam maziem bērniem, kuri mācās pirmās iemaņas pašaprūpē un izzina lietas sev apkārt, līdz pat ņipriem skolēniem, kuriem individuālā nodarbībā ir iespējas trenēt prasmes, kuras prasa vairāk piepūles. Bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem ir pieejamas fizioterapijas nodarbības, ārstnieciskā masāža un fizikālā terapija, savukārt emocionālam atbalstam bērniem ir iespēja apmeklēt smilšu spēles terapiju.

Līdztekus Brīnummājā tiek īstenotas arī sociālās rehabilitācijas programmas bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Savu kā sabiedriskā labuma organizācijas mērķa sasniegšanu realizējam, piesaistot finansējumu, lai mērķa grupai nepieciešamais atbalsts būtu pieejams bez maksas vai par iespējami zemāku cenu, tādēļ papildus sociālo projektu finansējumam aicinām arī līdzcilvēkus un uzņēmumus būt sociāli aktīviem un ziedot bērnu attīstības atbalstam. Ziedojumu piesaistei jaunajā mājas lapā ir izveidota atsevišķa sadaļa, kurā gan ziedotāji, gan ziedojumu projektu dalībnieki var sekot līdzi aktuālajām kampaņām, saņemtā ziedojuma apmēram un izlietojumam.

Jaunajā mājaslapā uzmanība ir vērsta arī uz starptautiskā standarta W3C Accesibility Standard (AA līmenim), līdz ar ko tā ir ērtāka lietošanai arī cilvēkiem ar redzes traucējumiem, lapas saturs ir pielāgots teksta klausīšanās funkcijai, kā arī vizuālais un tehniskais risinājums ļaus ērtāk lietot lapu cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Arī turpmāk tiks meklēti risinājumi, kā padarīt lapu cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem ērtākai lietošanai, tādēļ būsim pateicīgi saņemt atgriezenisko saikni par vēl uzlabojamām lietām.

Mājas lapas izstrāde ir veikta  "Brīnummāja" kapacitātes veicināšanas projekta "Atspēriens" ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Aktīvo iedzīvotāju fonds ir EEZ un Norvēģijas grantu programma, kas tiek īstenota 15 Ziemeļeiropas, Centrāleiropas un Dienvideiropas valstīs. Projekts kopumā ir vērsts uz organizācijas kapacitātes stiprināšanu, tostarp publicitātes veicināšanu.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.