Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Centrs MARTA aicina pievienoties Sieviešu solidaritātes gājienam 8.martā

06.03.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Sieviešu tiesību kultūra - Demokrātijas stūrakmens
Centrs MARTA aicina pievienoties Sieviešu solidaritātes gājienam 8.martā

Biedrība Centrs MARTA 8.martā rīko Sieviešu solidaritātes gājienu. Tā sākums - plkst.11.30, tikšanās vieta - Doma laukums. Gājiens virzīsies pa Jēkaba ielu gar Saeimu un noslēgsies Jēkaba laukumā.

Šī gada gājiena tēma ir vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē izskaušana. Gājiena mērķis ir aicināt katru individuāli un mūs kā sabiedrību kopumā izdarīt izvēli par labu rīcībai, jo mēs zinām – vardarbībai patīk klusums.  Neskatoties uz to, ka Latvijā katra trešā sieviete cieš no vardarbības ģimenē, joprojām Latvija ir starp 6 ES valstīm, kas nav ratificējušas Eiropas Padomes Konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu jeb Stambulas Konvenciju, un tas ir steidzami jāmaina. 

Savukārt 7. martā no plkst. 19:00-21:00 Pils ielā 21 notiks plakātu darbnīca, kurā būs iespēja radoši izpausties, izgatavojot savu plakātu gājienam.

 

Avots: biedrība Centrs MARTA

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.