Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

#CilvēkosIrSpēks septiņu mēnešu laikā NVO programmām saziedoti jau vairāk kā 82 000 eiro

01.10.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Cilvēkos ir spēks!
#CilvēkosIrSpēks septiņu mēnešu laikā NVO programmām saziedoti jau vairāk kā 82 000 eiro

Pateicoties sabiedrības un uzņēmumu atbalstam, portālā Ziedot.lv NVO programmām "Cilvēkos Ir Spēks" un "Palīdzība dzīvniekiem" 7 mēnešu laikā saziedoti jau 82 426,38 eiro.

Programmā "Cilvēkos ir spēks" apvienotas 13 NVO iniciatīvas, kas rūpējas par maznodrošinātu bērnu izglītību, rūpēm par vidi un sociālo atbalstu grūtībās nonākušajiem. Septiņu mēnešu laikā saziedoti 49 540,37 eiro. Savukārt programmā "Palīdzība dzīvniekiem", kas arī radās "Cilvēkos ir spēks" ietvaros, apvienotas 8 dzīvnieku aizsardzības iniciatīvas, kuras rūpējas par dzīvniekiem senioriem, uztur dzīvnieku patversmes vai samazina ielas kaķu kolonijas. 7 mēnešu laikā saziedoti 32 886,01 EUR.

Organizāciju līderi ar lielāko saziedoto summu ir:

1. Miljons sveču māja, 14 760 eiro;

2. Ulubelē dzīvība ir vērtība, 11 568,88 eiro;

3. Auklīte svarīgiem dzīves mirkļiem, 7621,79 eiro;

4. Draugu stipendija, 5868,30 eiro;

5. Palīdzi “Labajām mājām”, 4776,04 eiro.

Ziedot.lv iniciatīvas “Cilvēkos ir spēks!” mērķis ir veicināt uzticēšanos pilsoniskajām organizācijām un iesaistīt sabiedrību kopīgo problēmu risināšanā. Nolūks projekta laikā ir palielināt privātpersonu un uzņēmumu ziedojumus NVO darbībai. Gatavība dalīties ar savu privāto labumu kopējam labumam liecina par pilsoņu briedumu un atbildību. Organizācijas un projekta mērķis ir rosināt sociālās pārmaiņas un aicināt ikvienu iedzīvotāju līdzdarboties.

 

Avots: www.ziedot.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.