Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Fonds "Ziedot.lv"
  • Projekts: Cilvēkos ir spēks!
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 80 931.13
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Madara Mežviete, e-pasts: madara@ziedot.lv, tel. 28702318

Projekta mērķis ir veicināt uzticēšanos nevalstiskajam sektoram un sabiedrības iesaistīšanos kopīgo problēmu risināšanā.

Projekta aktivitātes ir vērstas uz privātpersonu un uzņēmumu ziedojumu palielināšanu NVO mērķu līdzfinansēšanai, veicinot sabiedrības līdzdalību caur ziedošanu. Projekta ietvaros tiks veicināta NVO kapacitāte un veiktspēja, piedāvājot jaunas zināšanas un resursus ziedojumu piesaistē un darbam ar ziedotājiem. Apmācības saņems vismaz 20 NVO, tiks īstenoti vismaz 10 NVO ziedojumu piesaistes projekti.

Projekta rezultātā ar sabiedrības informēšanas un iesaistes kampaņas palīdzību tiks uzrunāta plašāka sabiedrība, lai palielinātu ziedojumus (tostarp regulāros, ikmēneša ziedojumus) NVO sektoram un pieaugtu sabiedrības aktivitāte un iesaistīšanās sabiedrībai būtisku problēmu risināšanā, tiks sasniegti jauni ziedotāji, kas līdz šim nav ziedojuši caur portālu Ziedot.lv, kā arī tiks aktualizēti sabiedrībā svarīgi jautājumi, kuru risināšanā nepieciešama arī valsts vai pašvaldību iesaiste un izmaiņas esošajos normatīvajos aktos.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.