Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Mazi ziedojumi rada lielas izmaiņas!

19.12.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Cilvēkos ir spēks!
Mazi ziedojumi rada lielas izmaiņas!

Lai mainītu ziedotāju ieradumus un attīstītu labdarības kultūru Latvijā, ziedot.lv piedāvā iespēju ziedotājiem izvēlēties noslēgt “Regulāros ziedojumus”, lai ziedošana būtu aktīva un regulāra visa gada garumā. Ziedot.lv uzsāktās kampaņas mērķis ir veicināt atpazīstamību un iniciēt ziedotāju rīcību pieslēgt “Regulāro ziedojumu” kādam no labdarības projektiem Ziedot.lv platformā.

Uzsākot šo akciju, ziedot.lv redz, ka sabiedrībā valda maldīgs uzskats, ka nav nozīmes mazajiem ziedojumiem vai ziedot nelielu naudas summu ir necili (“ko tad es ar dažiem eiro, kad vajag tūkstošus”). Nolūks ir gāzt šo apgalvojumu, uzsverot mazo ziedojumu lielo nozīmi, sevišķi ilgtermiņā. Tādēļ akcijas materiālos attēlots, ka no dažādu naudas monētu vienībām tiek izveidots lielāks objekts, kas simbolizē mazo ziedojumu lielo ieguldījumu un mērķi. Rezultātā ikdienā plaši pielietotam priekšmetiem (monētām), ko esam raduši uztvert vienā veidā, piešķiram pavisam citu kontekstu un nozīmi. Tādā veidā padarām radošo risinājumu daudzslāņainu – racionālā ziņa robežojas ar mākslas darbu, kas akcentē un runā par sociāli svarīgāk tēmām!

Kampaņas "Mazi ziedojumi rada lielas izmaiņas!" vizuālos materiālus varēs redzēt ikviens Latvijas iedzīvotājs Rīgas ielās (vides plakātos) un sociālo tīklu platformās Facebook un Instagram.

Avots: www.ziedot.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.