Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Ziedot.lv aicina NVO pieteikties ziedojumu piesaistes atbalstam

20.01.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Cilvēkos ir spēks!
Ziedot.lv aicina NVO pieteikties ziedojumu piesaistes atbalstam

2021.gadā desmit sabiedriskā labuma organizācijām - biedrībām un nodibinājumiem tiek piedāvāta iespēja piesaistīt ziedojumus savu projektu īstenošanai labdarības portālā www.ziedot.lv. Portālā esošajām organizācijām būs pieejamas arī apmācības un atbalsts komunikācijas kampaņām. 

Kas var pieteikties dalībai projektā “Cilvēkos ir spēks”:

  • Biedrības un nodibinājumi, kuras dibinātas ne vēlāk kā 2019.gadā;

  • Organizācijai ir sabiedriskā labuma organizācijas (SLO) statuss vismaz vienā no šīm jomām: labdarība; cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība; veselības veicināšana; sabiedrības, it īpaši trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšana.

  • Organizācija ir gatava piedalīties apmācības un līdzdarboties komunikācijas kampaņā par savu projektu.

 Kā tiks noteikts, kuri projekti tiks ievietoti labdarības portālā Ziedot.lv?

  • Interesentiem līdz 2021.gada 29.janvārim jāiesniedz sava projekta idejas apraksts uz 1 lpp. 

  • Visas organizācijas, kuras atbildīs organizāciju kritērijiem un iesniegs sava projekta idejas aprakstu, būs aicinātas piedalīties radošajā seminārā, lai izvērtu savu projekta ideju.

  • Ziedot.lv komanda izskatīs visus projektu pieteikumus. Ar desmit projektu īstenotājiem tiks slēgts sadarbības līgums par atbalstu ziedojumu piesaistē, kas ietvers projekta ievietošanu portālā www.ziedot.v, atbalstu komunikācijā un ziedojumu piesaistē.

 Informācijai un jautājumiem:
Pieteikšanās noteikumi un anketa šeit. Ziedot.lv birojs Covid-19 apstākļos strādā attālināti, tāpēc saziņai lūdzam izmantot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


Avots: www.ziedot.lv 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.