Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Ziedot.lv izveidojis Ziedojumu kastīšu nomas punktu!

01.11.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Cilvēkos ir spēks!
Ziedot.lv izveidojis Ziedojumu kastīšu nomas punktu!

Aktīvo iedzīvotāju fonda stratēģiskā projekta “Cilvēkos ir spēks” ietvaros Ziedot.lv ir saražojuši 100 ziedojumu kastītes. Tām var pieteikties ikviena nevaldības organizācija, kas tuvākajā laikā plānot īstenot ziedojumu piesaisti savām labdarības iniciatīvām.

Kā pieteikties?

  • Ziedot.lv nodot ziedojumu kastītes organizācijai, viena organizācija var saņemt līdz 5 ziedojumu kastītēm;
  • Ziedojumu kastītes viena organizācija var lietot laika periodā līdz 6 mēnešiem, pēc izmantošanas ziedojumu kastītes atgriež Ziedot.lv, lai ziedojumu kastītes var iegūt cita organizācija ziedojumu piesaistei;
  • Ziedojumus organizācija inkasē pati;
  • Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un norādot nepieciešamo ziedojumu kastīšu daudzumu.

Ziedojumu kastītes ir veidotas no organiskā stikla, ar slēdzeni un atslēdziņu, kā arī vietu, kur ievietot reklāmas lapiņu ar aicinājumu ziedot labdarības mērķim.

Ziedot.lv iniciatīvas “Cilvēkos ir spēks!” mērķis ir veicināt uzticēšanos pilsoniskajām organizācijām un iesaistīt sabiedrību kopīgo problēmu risināšanā, un tā aktivitātes ir vērstas uz privātpersonu un uzņēmumu ziedojumu palielināšanu NVO mērķu līdzfinansēšanai, veicinot sabiedrības līdzdalību caur ziedošanu.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.