Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Cilvēks ir panākumu atslēga veiksmīgai organizācijas darbībai tagadnē un nākotnē

20.12.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: KURŠU INICIATĪVU FONDA RESTARTS
Cilvēks ir panākumu atslēga veiksmīgai organizācijas darbībai tagadnē un nākotnē

Lai veicinātu kapacitātes stiprināšanu, šim projektam izvirzījām galvenās vajadzības, kuru rezultātā “Kuršu Iniciatīvu Fonds” kļūtu finansiāli neatkarīgāks, iegūtu startu saimnieciskās darbības uzsākšanai, ļautu piesaistīt brīvprātīgos un citus interesentus. Lai to sasniegtu, mums bija jāveic izglītojošs un pārveidojošs darbs komandā, lai esam gatavi jaunam sākumam un kļūtu iekšēji spēcīgāki.

Projekta ietvaros aizvadījām vairākas aktivitātes. Viena no tām bija komandas koučinga sesijas, kuru laikā iepazinām un ieraudzījām viens otru no citiem skatu punktiem un satuvinājāmies. Sesiju laikā izvirzījām mūsu veidotās keramikas darbnīcas misiju un vīziju, veidojām biznesa plānu un finanšu aprēķinus. Tā rezultātā tapa jauna informatīvā platforma https://www.kursufonds.lv/ un aktīvi sociālo tīklu profili. Ar šo kanālu palīdzību sabiedrība tiek informēta regulāri un mūsdienīgā veidā. Stāstām par organizācijas darbību un esamību, piemēram, par  “Māliņu Kleķerētavu”, keramikas darbnīcas iekārtošanu, atklāšanu, apmācību iespēju profesionāļu vadībā.

“Atziņu noteikti ir daudz, jo projekts bija diezgan laikietilpīgs. Es teiktu, ka svarīgākais būtu apzināties konkrētu problēmu un mērķi, ko organizācija vēlas sasniegt vai risināt, jo bieži problēmas parādās brīžos, kad trūkst pamatu, bet ir jau sākta būvniecība. Noteikti iesakām piesaistīt jaunos digitālo mediju speciālistus darbam ar audiovizuāliem un grafiskiem materiāliem, jo tas ļoti spēcīgi var palīdzēt organizācijas stāstu iznest gaismā mūsdienīgi, kvalitatīvi un profesionāli,” tā uzskata viens no projekta īstenotājiem Martins Muitenieks.

Domājams, ka būtiskākā lieta, ko projekts organizācijai palīdzēs ilgtermiņā, ir tas, ka “Kuršu iniciatīvu fonds” uz savas darbības pamata spēs piesaistīt jaunus, radošus cilvēkus, kas varēs uzņemties atbildību un darīt. Cilvēki jau izsaka vēlmi pievienoties fonda darbībai, saskatot potenciālu kopīgiem darbiem un nedarbiem.

Viena no šī projekta galvenajām prioritātēm bija keramikas darbnīcas izveide, kas pamudinājusi rasties idejai par Amatnieku arteļa tapšanu Papes ciemā. Tajā apvienotos kalēji, niedru jumtu likšanas speciālisti, keramiķi, koka apstrādātāji un citi.

"Kuršu iniciatīvu fonda" darbībai gatavi pievienoties jauni cilvēki, kuri nebaidās izkāpt no ierastās komforta zonas un ir gatavi pārcelt savu dzīvi uz Latvijas galējiem dienvidrietumiem. Tas ne tikai rada iespēju paplašināt fonda darbības spektru, bet tieši norāda, ka CILVĒKS ir panākumu atslēga veiksmīgai organizācijas darbībai tagadnē un nākotnē, jo īpaši Latvijas lauku apvidos.

Informāciju sagatavoja: Māris Muitenieks

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.