Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums "KURŠU INICIATĪVU FONDS"
  • Projekts: KURŠU INICIATĪVU FONDA RESTARTS
  • Īstenošanas reģions: Kurzeme
  • Kopējais budžets: 18 166.18 eiro
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Paula Aleksandra Pasīte-Muiteniece, e-pasts: paulapasite@gmail.com, tel.: 28624354
  • Projekta informācijas vietne: https://www.kursufonds.lv/projekti

Kuršu iniciatīvas fonds ir organizācija Dienvidkurzemes novada Papes ciemā pie Latvijas-Lietuvas robežas, kas ir uzņēmusies vietējā kultūras mantojuma saglabāšanas un popularizēšanas iniciatīvu. Pagaidām organizācijā ir 2 līdz 3 aktīvisti, taču pieprasījums pēc fonda darbības ir lielāks nekā tā kapacitāte. Ir daži aktīvisti, kas vēlas piedalīties fonda darbībā, tāpēc Kuršu iniciatīvas fondam ir nepieciešams restarts un darbības virzīšana uz nākamo attīstības līmeni.

Projekta mērķis restartējot Kuršu Iniciatīvu Fonda darbību un pakāpjoties nākamajā attīstības stadijā ir ne tikai izgaismot kapacitātes vajadzības Fonda darbībā, bet arī parādīt, ko mēs kā komanda varam darīt, lai tās risinātu. Projekta īstenošana iesāks nākamo fonda darbības piecgadi, iesaistot un izglītojot 2-4 jaunus aktīvistus, kuri ne tikai organizē fonda aktivitātes, bet arī piedalās administratīvajā darbā. Vismaz 6 fonda brīvprātīgo apmācību un koučinga procesa rezultātā tiks izstrādāts jauns rīcības un attīstības plāns un izveidoti ar fonda pamatdarbību saistīti produkti un pakalpojumi (keramikas darbnīca) ienākumu gūšanai, lai organizācija kļūtu mazāk atkarīga no projektu dotācijām. Projekta ietvaros tiks izveidota jauna informatīva platforma ar mājaslapu https://www.kursufonds.lv/ un aktīviem sociālo tīklu kontiem, caur kuriem sabiedrība regulāri un mūsdienīgā veidā tiks informēta par organizācijas darbību un esamību.

Projekta noslēgumā būs viena nostiprināta organizācija attālā Latvijas lauku teritorijā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.