Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Mācīšanās darot

15.10.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: KURŠU INICIATĪVU FONDA RESTARTS
Mācīšanās darot

No septembra līdz oktobrim notika pirmās divas mācību nodarbības, kurās "Kuršu Iniciatīvu Fonda" aktīvisti ar pieaicināta finanšu konsultanta, pasniedzēja -  Agra Lapiņa palīdzību, ir uzsākuši 7 soļu apmācību kursu -  “Podniecības darbnīcas biznesa plāna izstrāde”.

Aktivitātē tiks izstrādāts Kurzemes Iniciatīvu Fonda izvēlētās saimnieciskās darbības modeļa biznesa plāns, kas būs fundamentāls ieguldījums fonda, vismaz daļējas, finansiālas atkarības mazināšanai no projektu finansējumiem. Kā arī citu nelielu saimnieciskās darbības modeļu izveide perspektīvā.

Oktobrī viens no fonda cilvēkiem pētīs un apgūs pārdošanas, izsoļu kanālus un platformas digitālajā vidē, lai pirmos māla traukus, kas taps ar meistaru praktisku palīdzību, varētu pārdot izsolēs. Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti izejmateriālu- māla un glazūras iegādei podnieku darbnīcas sekmīgai darbībai. 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.