Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Ikviens aicināts uz Atvērtām keramikas darbnīcām

25.11.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: KURŠU INICIATĪVU FONDA RESTARTS
Ikviens aicināts uz Atvērtām keramikas darbnīcām

Ar 26. novembri būs pieejama Atvērtā keramikas darbnīca, kas notiks vienlaicīgi ar projekta "Kuršu Iniciatīvu fonda restarts" noslēguma pasākumu, uz kuru aicināti visi interesenti.

Noslēguma pasākumā būs iespēja uzzināt par teju divus gadus ilgā projektā padarīto un iegūto, tiks rādīti projekta laikā sagatavotie video rullīši par podniecības vēsturi, fondu un darbnīcu, kā arī būs iespēja iegādāties darbnīcā radītos traukus un izzināt darbnīcas ikdienu.

Turpmāk Atvērtās keramikas darbnīcas notiks reizi divos mēnešos. Aktivitāte tiek organizēta, lai piesaistītu interesentus, kuri vēlas attīstīt prasmes keramikas veidošanā un veicinātu jaunu dalībnieku iesaisti darbnīcā arī nākotnē.

 Informācija par darbnīcu norisi turpmāk varēs atrast sociālājos tīklos- Facebook un Instagram, kā arī jaunizveidotajā mājas lapā: https://www.kursufonds.lv/ .

Darbnīcas būs bez maksas un katru reizi tiks aplūkota un apgūta cita tēma.

Viens no projekta "Kuršu Iniciatīvu fonda restarts" mērķiem bija izveidot pakalpojumu, kas popularizētu fonda pamatdarbību, proti, organizēt keramikas darbnīcas interesentiem. Šis ir viens no pakalpojumiem, ko “Kuršu iniciatīvu fonds” realizē, lai biedrība kļūtu neatkarīgāka no projektu dotācijām un vienlaicīgi atbalstītu amatu meistarus, kas darbojas fondā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.