Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Delna aicina balsot par 2023.gada pretkorupcijas notikumu

Delna aicina balsot par 2023.gada pretkorupcijas notikumu

"Sabiedrība par atklātību - Delna" (Delna) aicina piedalīties 2023.gada pretkorupcijas notikumu un Delnas darbu topa veidošanā. 

Delnas vērtējumā šis gads ir bijis izaicinājumiem bagāts. 2022. gada nogalē pieņemtā Artūra Krišjāņa Kariņa (Jaunā Vienotība) valdības deklarācija kopumā maz uzmanības veltīja korupcijas novēršanas un apkarošanas jautājumiem turpmākajos gados, sniedza ļoti ierobežotu izpratni par veicamajiem konkrētajiem soļiem. 2023. gadā Kariņa valdība piedzīvoja nesaprašanos koalīcijas partneru vidū un krišanu, kam sekoja arī grūtības izveidot jauno Evikas Siliņas (Jaunā Vienotība) valdību, un koalīcijā tika iekļauta Zaļo un zemnieku savienība, kurai ir saites ar korupcijas gadījumos apsūdzēto un 1. instancē notiesāto Aivaru Lembergu. Turklāt Korupcijas novēršanas un apkarošanas pasākumu plānu 2023.–2025. gadam Ministru kabinets apstiprināja tikai 14. martā pēc ilgām un smagām diskusijām, kas ilga divus gadus.

Neskatoties uz negatīvajiem notikumiem, Latvijas galvenā pretkorupcijas organizācija - Delna - ir identificējusi svarīgākās politiskās un sabiedriskās aktivitātes un sasniegto cīņā pret korupciju Latvijā 2023. gadā, un aicina Jūs atskatīties uz šiem notikumiem. "Delna" aicina balsot un kopā izveidot 2023. gada pretkorupcijas notikumu un Delnas darbu topu.

Lūgums balsot, aizpildot anketu līdz 2023. gada 30. novembrim šeit ->. Ja anketas pildīšanas laikā vēlaties gūt papildus informāciju par Delnas identificētajiem pretkorupcijas notikumiem, ieteicams apmeklēt mājaslapu www.delna.lv un atvērt saites uz papildu informāciju.

Avots: Sabiedrība par atklātību - Delna

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.