Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

European Association “World-Our Home” pieredzes apmaiņas braucienā apmeklē Norvēģiju

17.10.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Kapacitātes stiprināšana EA "World-Our Home" attīstībai
European Association “World-Our Home” pieredzes apmaiņas braucienā apmeklē Norvēģiju

Biedrības "European Association “World-Our Home” pārstāves Jūlija Springe, Natālija Covvo un Līna Zaharāne no 2023.gada 21. līdz 24. augustam devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Norvēģiju Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā projekta “Kapacitātes stiprināšana EA “World-Our Home” attīstībai” ietvaros. Projektā tika piesaistīts projekta partneris no Norvēģijas - nevalstiskā organizācija “Creatorium”.

Pieredzes apmaiņas brauciens tika organizēts, lai biedrības pārstāvji iepazītu Norvēģijas NVO realitāti, dalītos pieredzē, iepazītu darbu ar jaunatni Norvēģijā - kā jaunieši Norvēģijā tiek iesaistīti dažādās aktivitātēs, lēmumu pieņemšanas procesos. Norvēģijas partnerorganizācija “Creatorium” arī atrodas reģionā, nelielā pilsētā, līdz ar to bija ļoti lietderīgi gūt pieredzi un salīdzināt, kā sabiedrības iesaistes procesi noris Norvēģijas reģionos un kā - Latgales reģionā.

Šī pieredzes apmaiņa bija ļoti noderīga EA “World-Our Home”, jo tā palīdzēja veicināt organizācijas kapacitāti, kā arī iegūt jaunas zināšanas, pieredzi un idejas, kā attīstīt jauniešos pilsoniskuma apziņu.

Tiekoties ar partnerorganizāciju, tika pārrunāta sadarbība un iespēja darboties vasaras bērnu un jauniešu nometnēs, ko EA “World-Our Home” plāno attīstīt kā saimnieciskās darbības virzienu organizācijas ilgtermiņa attīstībai šī projekta ietvaros. Tikšanās laikā ar Norvēģijas NVO tika pārrunātas sadarbības iespējas citos virzienos, piemēram, humānā palīdzība maznodrošinātām ģimenēm/jauniešiem Rēzeknē un Rēzeknes novadā. Tika iepazīta Norvēģijas jauniešu centru darbība, jauniešu līdzdalības iespējas, analizēta jauniešu aktivitāte dažādos projektos un aktivitātēs, kā arī tika organizētas tikšanās ar pašvaldības jaunatnes jomas pārstāvjiem, veidoti kontakti, sadarbības iespējas.

Plašāka informācija par pieredzes apmaiņas braucienu, kā arī fotogalerija pieejama biedrības mājaslapā: worldatourhome.com

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.