Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: European Association "World-Our Home"
  • Projekts: Kapacitātes stiprināšana EA "World-Our Home" attīstībai
  • Īstenošanas periods: 2022-07-01 - 2023-11-30
  • Īstenošanas reģions: Latgale
  • Kopējais budžets: 19 353.50 EUR
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Creatorium (Norvēģija)
  • Kontaktpersona: Natālija Covvo, direktore, e-pasts: natashatsovvo@hotmail.com, +37129433012

Projekta "Kapacitātes stiprināšana EA "World-Our Home" attīstībai" mērķis ir attīstīt un sakārtot organizācijas stratēģisko darbību, kā arī paaugstināt organizācijas darbinieku un biedru kapacitāti, iegūstot jaunas zināšanas, praksi un pieredzi. Projekts ilgs 17 mēnešus no 1.07.2022. - 31.11.2023. un šajā laika posmā EA "World-Our Home" īstenos dažādas aktivitātes, lai stiprinātu organizācijas kapacitāti, veicinātu atpazīstamību un stiprinātu organizācijas darbinieku zināšanas un spēju attīstīt organizācijas mērķus.
Projekta laikā tiks efektīvi izmantoti jau vairāku gadu laikā piesaistītie resursi, kā arī tiks stiprināta organizācijas darbība, veicinot pilsoniskās sabiedrības attīstību. Projekta mērķa grupas ir EA "World-Our Home" darbinieki, biedri, brīvprātīgie.
Projekta aktivitāšu rezultātā tiks nodrošinātas 3 darba vietas projekta vadītājam, koordinatoram un grāmatvedei, veicināta organizācijas cilvēkresursu piesaiste, tiks apmācīti EA "World-Our Home" darbinieki, lai viņiem būtu nepieciešamās prasmes un zināšanas organizācijas attīstībai, sadarbības un atpazīstamības veicināšanai. Projekta laikā tiks strādāts pie organizācijas reklāmas un popularizēšanas, kā arī organizēts pieredzes mācību brauciens uz Norvēģiju, lai  attīstītu starptautisko sadarbību ar Ziemeļvalstu organizāciju un veicinātu kopēju projektu īstenošanu nākotnē. Šī projekta laikā tiks veicināta organizācijas saimnieciskās darbības attīstība, iegūstot nometņu vadītāja apliecību un nākotnē organizējot bērnu un jauniešu vietējās un starptautiskās nometnes. Projekta aktivitātēs iesaistīsies gan organizācijas darbinieki, gan biedri un brīvprātīgie. Projekta laikā tiks veicināta projekta publicitāte un redzamība, organizējot publicitātes pasākumus.
Projekta mērķi un plānotās aktivitātes sniegs ievērojamu devumu organizācijas EA "World-Our Home" kapacitātes celšanā, atpazīstamībā un attīstībā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.