Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

European Association “World-Our Home” sitiprinās savu kapacitāti

01.07.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Kapacitātes stiprināšana EA "World-Our Home" attīstībai
European Association “World-Our Home” sitiprinās savu kapacitāti

Organizācija European Association “World-Our Home” ir saņēmusi Aktīvo Iedzīvotāju Fonda atbalstu Kapacitātes projektu konkursā. Šis projektu konkurss bija vērsts uz biedrību un nodibinājumu kapacitātes stiprināšanu ar mērķi veicināt to pāreju uz nākamo organizācijas brieduma līmeni.

Aktīvo iedzīvotāju fonds ir Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas grantu programma, kuras darbībai finansējums piešķirts 15 Eiropas valstīs. Aktīvo iedzīvotāju fonda darbības mērķis visās valstīs ir pilsoniskās sabiedrības un iedzīvotāju līdzdalības stiprināšana un mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spēju vairošana.

European Association “World-Our Home” projekta “Kapacitātes stiprināšana EA “World-Our Home” attīstībai” mērķis ir attīstīt un sakārtot organizācijas stratēģisko darbību, kā arī paaugstināt organizācijas darbinieku un biedru kapacitāti, iegūstot jaunas zināšanas, praksi un pieredzi. Projekts ilgs 17 mēnešus no 1.07.2022. – 30.11.2023. un šajā laika posmā EA “World-Our Home” īstenos dažādas aktivitātes, lai stiprinātu organizācijas kapacitāti, veicinātu atpazīstamību un stiprinātu organizācijas darbinieku zināšanas un spēju attīstīt organizācijas mērķus. Projekta aktivitāšu rezultātā tiks nodrošinātas 3 darba vietas projekta vadītājam, koordinatoram un grāmatvedei, veicināta organizācijas cilvēkresursu piesaiste, tiks apmācīti EA “World-Our Home” darbinieki, lai viņiem būtu nepieciešamās prasmes un zināšanas organizācijas attīstībai, sadarbības un atpazīstamības veicināšanai. Projekta laikā tiks strādāts pie organizācijas reklāmas un popularizēšanas, kā arī organizēts pieredzes mācību brauciens uz Norvēģiju, lai  attīstītu starptautisko sadarbību ar Ziemeļvalstu organizāciju un veicinātu kopēju projektu īstenošanu nākotnē. Šī projekta laikā tiks veicināta organizācijas saimnieciskās darbības attīstība, iegūstot nometņu vadītāja apliecību un nākotnē organizējot bērnu un jauniešu vietējās un starptautiskās nometnes.

Projekta kopējais finansējums ir 19 353.50 EUR.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.