Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Hakatons jauniešiem "Darīt ir darbības vārds"!

17.02.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: DemokrātiJĀ!
Hakatons jauniešiem

Hakatonā “Darīt ir darbības vārds” tiksies jaunieši, lai skaļi izteiktu savu viedokli, radītu pārmaiņas, pilnveidotu mūsu tagadni un nākotni. 

Hakatonu norises vietas: Liepāja (16.03,), Rīga (17.03.), Daugavpils (18.03.). Hakatonu norises laiks no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Hakatonā:
– tiks veidoti plakāti par demokrātiju Tavā skolā, Latvijā un pasaulē, izmantojot Loesje radošās rakstīšanas metodi. Hakatona laikā tiks izstrādāti plakātu teksti, aprīļa sākumā dalībniekiem būs iespēja piedalīties tiešsaistes maketēšanas nodarbībā, radot plakātu noformējumu. Izveidotie plakāti tiks izmantoti izstādēs,  kas Latvijas skolās nonāks 2022. maija pirmajā nedēļā – Demokrātijas nedēļas plakātu izstāde;

- tiks spēlēta stratēģijas galda spēle “Demokrātijā”, diskutēts par to, kā veidot demokrātiju, kādi ir tās šķēršļi, ko mēs varam darīt, lai to stiprinātu. Hakatona dalībnieki spēli iegūs savā īpašumā, kļūstot par spēles “Demokrātijā” vēstniekiem savā skolā;

- tiks radītas savas idejas skolas demokrātijas kultūras pilnveidei un plānota to īstenošana.

Pieteikšanās šeit.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.