Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Interneta vietnes uzlabojumi ilgtspējīgai attīstībai

14.10.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Bērnu slimnīcas fonda ilgtspējīgas attīstības veicināšana.
Interneta vietnes uzlabojumi ilgtspējīgai attīstībai

Gan ziedotāji, gan atbalstītāji un interesenti jaunajā interneta vietnes versijā var arī labāk iepazīties ar Bērnu slimnīcas fonda aktualitātēm un jaunumiem, jo tagad vienuviet skatāmi jaunākie ieraksti no Fonda sociālo tīklu kontiem. Regulārie ziedotāji aicināti pieteikties arī ikmēneša jaunumu saņemšanai savā e-pastā.

Papildus, Bērnu slimnīcas fonda vietne tagad pielāgojama cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kā arī ieviesta elektroniskā pieteikuma anketa atbalsta saņēmējiem – Bērnu slimnīcas pacientiem. Kopumā ar šiem jauninājumiem tiek uzlabota saskarsme ar ziedotājiem un atbalsta saņēmējiem, kas palīdzēs gan ilgtermiņā piesaistīt stabilu ziedojumu plūsmu, gan veicinās Fonda darba kapacitāti un ilgtspēju.

Pateicoties projektā īstenotajām aktivitātēm, augusi Fonda kapacitāte gan veidot veiksmīgāku komunikāciju ar ziedotājiem un atbalsta saņēmējiem, gan efektīvāk organizēt ikdienas darbu, lai vēl jo labāk spētu atbalstīt Bērnu slimnīcu un tās pacietus.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.