Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

Projekta mērķis ir stiprināt fonda kapacitāti, komandas spējas, celt darba kvalitāti un efektivitāti, vienlaikus uzlabojot sadarbību ar sabiedrību un ilgtspējīgu ziedotāju piesaisti. Tāpat pilnveidot un papildināt esošos IT risinājumus - izveidot rīkus, kas ļautu veiksmīgāk komunicēt ar sabiedrību un piesaistīt ziedotājus, kā arī stiprināt organizācijas iekšējo produktivitāti un kvalitātes vadības metodes, kas kopumā nodrošinās ilgtspējīgi efektīvu un sabiedrībai nozīmīgu nodibinājuma darbu kā pilsoniskai un sabiedriskai organizācijai.

Projektā paredzētas sekojošas aktivitātes:
1. Fonda mājaslapas www.bsf.lv pilnveide finanšu piesaistes dažādošanai un efektīvākai komunikācijai ar sabiedrību, ieviešot lietotājam draudzīgākus IT risinājumus:
- Uzlabojot mājaslapas un ziedojumu programmu pārskatāmību, funkcionalitāti;
- Ieviešot regulāro ziedojumu opciju;
- Izvietojot mājaslapas jaunumu sadaļā sociālo tīklu laika joslas (viss aktuālākais saturs vienuviet);
- Ieviešot mājaslapā automātiskās anketas gan iesniegumiem atbalsta saņemšanai, gan ziedotāju atgriezeniskās saites
veicināšanai – uzlabos gan saskarsmi ar sabiedrību, gan organizācijas iekšējo efektivitāti;
- Ieviešot opciju pielāgot mājaslapas funkcionalitāti cilvēkiem ar redzes traucējumiem.
2. Fonda administratīvās kapacitātes un kvalitātes vadības stiprināšana, ieviešot IT risinājumus projektu un ikdienas funkciju koordinēšanai, pārraudzībai un iekšējās komunikācijas uzlabošanai:
- Darbinieki izies apmācību kursu Microsoft 365 programmu iepazīšanai, kas ilgtermiņā palīdzēs kolektīvam organizēt savu darbu efektīvāk, kā arī vadītājiem veikt kvalitātes vadību. Pēc apmācībām programmas tiks ieviestas ikdienas darbā.


Projekta rezultātā tiks īstenoti pilnveidojoši IT risinājumi fonda kapacitātes stiprināšanā - ziedotāju piesaistei, izveidoti un integrēti risinājumi administratīvo procesu uzlabošanai, tādējādi uzlabojot fonda kopējo darba efektivitāti nākotnē.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.