Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Uzstādi automātisko ikmēneša ziedojumu!

30.09.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Bērnu slimnīcas fonda ilgtspējīgas attīstības veicināšana.
Uzstādi automātisko ikmēneša ziedojumu!

Aicinām visus Bērnu slimnīcas un fonda atbalstītājus izmantot jaunu, ilgi gaidītu iespēju – uzstādīt automātisko ikmēneša ziedojumu mūsu interneta vietnē www.bsf.lv!

Fonda nu jau vairāk nekā 20 darbības gadu laikā atbalstītāji regulāri izteikuši interesi par automātisko ikmēneša ziedojumu iespēju, taču līdz šim šādas funkcijas ieviešanai trūka resursu. Pateicoties EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” finansētam projektam “Bērnu slimnīcas fonda ilgtspējīgas attīstības veicināšana”, Fonda interneta vietne papildināta ne vien ar iespēju pieteikties automātiskajam ikmēneša ziedojumam, bet arī vairākām citām būtiskām funkcijām.

Ar ikmēneša ziedojumu iespējams atbalstīt galvenos “Bērnu slimnīcas fonda” īstenotos atbalsta virzienus, kas ir nemainīgi – Bērnu slimnīcas pacientus, personāla tālākizglītību, kā arī slimnīcas vides uzlabošanu:‍

  • ziedojums virzienam “Pacienti un viņu ģimenes” palīdzēs nodrošināt, ka Bērnu slimnīcas pacientiem neatkarīgi no ģimenes finansiālā stāvokļa ir iespēja saņemt labāko ārstēšanu, medikamentus, izmeklējumus vai analīzes arī ārkārtas gadījumos, kad to neapmaksā valsts vai jāsaņem ārvalstīs;
  • atbalsts personāla tālākizglītībai palīdzēs Bērnu slimnīcas ārstniecības personālam papildināt savas zināšanas un kompetenci dažādās apmācībās, kursos, konferencēs un pieredzes apmaiņas programmās, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku aprūpi un ārstēšanu bērniem tepat Latvijā;
  • ziedojums Bērnu slimnīcas vides uzlabošanai nodrošinās iespēju aprīkot Bērnu slimnīcas kā vecās, tā jaunās un atjaunotās nodaļas un telpas ar ērtām, mājīgām un izturīgām mēbelēm, rotaļlietām un citām lietām, kas nolietojuma dēļ regulāri jāmaina, taču būtiski ietekmē bērnu un vecāku sajūtas, uzturoties slimnīcā.

Tuvākajā laikā automātisko ziedojumu būs iespējams uzstādīt arī citām atbalsta programmām, tostarp “Vecāku mājai”, kas tiek uzturēta no ziedojumiem.

Pieteikties automātiskajam ikmēneša maksājumam šobrīd iespējams, izmantojot maksājumu karti, taču drīzumā tiks pievienots arī savienojums ar vairākām banku platformām, kas padarīs automātisko ziedojumu veikšanu vēl ērtāku. Gan ziedotāji, gan atbalstītāji un interesenti jaunajā interneta vietnes versijā var arī labāk iepazīties ar “Bērnu slimnīcas fonda” aktualitātēm un jaunumiem, jo tagad vienuviet skatāmi jaunākie ieraksti no Fonda sociālo tīklu kontiem. Regulārie ziedotāji aicināti pieteikties arī ikmēneša jaunumu saņemšanai savā e-pastā.

Papildus, Bērnu slimnīcas fonda vietne tagad pielāgojama cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kā arī ieviesta elektroniskā pieteikuma anketa atbalsta saņēmējiem – Bērnu slimnīcas pacientiem. Kopumā ar šiem jauninājumiem tiek uzlabota saskarsme ar ziedotājiem un atbalsta saņēmējiem, kas palīdzēs gan ilgtermiņā piesaistīt stabilu ziedojumu plūsmu, gan veicinās Fonda darba kapacitāti un ilgtspēju.

Nolūkā uzlabot savas darbības kapacitāti un kvalitāti, “Bērnu slimnīcas fonda” kolektīvs projekta ietvaros arī apguva jaunu datorprogrammu lietošanu un ieviesa jaunus mehānismus sava ikdienas darba organizēšanai un kvalitātes vadībai.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.