Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Izsole kā inovatīvs rīks papildus finansējuma gūšanai biedrībai

27.01.2023 | Divpusējā un reģionālā sadarbība
Projekts: Divpusējās sadarbības pilotēšana online izsoles organizēšanā
Izsole kā inovatīvs rīks papildus finansējuma gūšanai biedrībai

Laikā no 2022.gada oktobra līdz novembra beigām biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” realizēja otro papildus iniciatīvu Divpusējas sadarbības pilotēšana online izsoles organizēšanā sava pirmā kapacitātes stiprināšanas projekta “Vidusdaugavas NVO centrs darbības stiprināšana” kvalitatīvākai mērķu sasniegšanai. Iniciatīvas ietvaros 2022.gada 26.novembrī notika tiešsaistes izsole, to organizējot kopā ar sadarbības partneri Islandē “Landsbyggðin lifi” (“Long live the countryside”). Online tika izsolītas 20 lietas, kuras radījuši nevaldības organizāciju aktīvie cilvēki un iedzīvotāji, aicinot aizdomāties – cik daudz talantīgu līdzcilvēku ir mums apkārt! 10% no izsoles ienākumiem tika ziedoti Ilzu baznīcas atjaunošanai.

Iniciatīvas realizēšana sasniedza izvirzītos mērķus, kā arī atbalstīja mērķu kvalitāti pamatprojektā – stiprināt "Vidusdaugavas NVO centrs" ilgtspēju un finansiālo neatkarību, praksē pilotējot citāda ārpus projektu finansējuma avota ieceri. Tika uzlabota sadarbība ar projekta partneri, vairota biedrības atpazīstamība un ieviesti jauni digitālie risinājumi. Sadarbojoties ar biedrības mājaslapas izstrādātāju, izveidots biedrības internetveikals, integrējot to jau esošajā mājaslapā, ko nākotnē varēs izmantot kā pamatu citu online izsoļu organizēšanai. Nodrošināta atgriezeniskā saite no partnera iniciatīvas kopsavilkumam: ieguvumi un mācības. Konstatēts, ka vienmēr pastāvēs izaicinājumi, ko nāksies risināt steidzami un neplānoti, īpaši, uzsākot realizēt jaunas idejas. Kopā ar uzticamu partneri risinājumus iespējams rast vienmēr. Noteikti vēlamie uzlabojumi, ja online režīma izsoles tiks plānotas atkārtot.

Darot kopā organizatoriskas lietas digitālās izsoles organizēšanā, labāk iepazinām gan viens otra organizāciju, gan iepazināmies cilvēciski. Mūsuprāt, tieši tas sniedz sadarbības pievienoto vērtību un pārliecina par spējām kopā pārvarēt grūtības, lai sasniegtu iecerēto, sniedz pārliecību par sadarbības turpināšanu un abpusēji drošu atbalstu.

Piešķirtais budžets iniciatīvai: 4999,42 eur, ko 100% apmērā finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds".
Līguma Nr.AIF/2022/BI/07: 

Projekts organizēts Divpusējo sadarbības iniciatīvu konkursa projekta “Divpusējās sadarbības pilotēšana online izsoles organizēšanā”, līg.Nr.AIF/2022/BI/07, ietvaros, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds.

Informāciju sagatavoja: Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs”

Vairāk informācijas: Biedrības valdes priekšsēdētāja un projekta vadītāja, Agita Pleiko, tālr. 29449622

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.