Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Divpusējās sadarbības iniciatīvas programmā Divpusējā un reģionālā sadarbība

Par projektu

Iniciatīvas mērķis ir pilotēt biedrības "Vidusdaugavas NVO centrs" ārpus projektu finanšu avota darbību praksē, sadarbojoties partnerībā un vairojot biedrības atpazīstamību.

Iniciatīvas realizēšana veicinās biedrības ilgtspēju un finansiālo neatkarību, praksē pilotējot citāda ārpus projektu finansējuma avota ieceri, kas izveidota pamatprojekta realizēšanas laikā. Iniciatīva uzlabos ilgtermiņa sadarbību ar projekta partneri, vairojot biedrības atpazīstamību un ieviešot jaunus digitālos risinājumus.
Projekta iecere tiks uzlabota ar praktisko pieredzi, kas būs izaicinājums abiem partneriem - sadarbojoties pamatprojektā "Vidusdaugavas NVO centrs" digitālo spēju attīstīšana" , esam noskaidrojuši katra partnera uzlabojamās puses un praksi, ar ko katrs vēlamies/varam dalīties, īpaši mūsdienu digitāli attīstītajā sabiedrībā. Iniciatīvas realizēšana sniegs iespēju pārbaudīt jaunus risinājumus biedrības atpazīstamības uzlabošanai Latvijā un starptautiskajā sadarbībā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.