Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Vidusdaugavas NVO centrs kopā ar sadarbības partneri Islandē rīko digitālo izsoli starp Latviju un Islandi.

15.11.2022 | Divpusējā un reģionālā sadarbība
Projekts: Divpusējās sadarbības pilotēšana online izsoles organizēšanā
Vidusdaugavas NVO centrs kopā ar sadarbības partneri Islandē rīko digitālo izsoli starp Latviju un Islandi.

Pašā novembra izskaņā, tieši pirms lielā Ziemassvētku gaidīšanas laika, Vidusdaugavas NVO centrs kopā ar sadarbības partneri Islandē - “Landsbyggðin lifi“ rīko ko nebijušu - digitālo izsoli starp Latviju un Islandi.

Izsoles priekšmeti - lietas „ar stāstu“ – tās gatavojuši īpaši cilvēki, tepat mums līdzās, kā arī lietas, kuras radījuši NVO dalībnieki.

Izsolē varēs atrast lietas, kas sildīs ne tikai rokas un kājas, bet arī sirdis, lietas, kuras priecēs acis un liks padomāt - cik daudz skaista mums ir apkārt un cik talantīgi ir mūsu līdzcilvēki!

Arī Tu esi dāvanu meklējumos?

Seko līdzi aktualitātēm mūsu sociālajos tīklos, jo piedalīties digitālajā izsolē var ne tikai islandieši.

Pieteikties aicināts arī ikviens Latvijas un citu valstu iedzīvotājs, nosūtot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Kad? 26.novembris plkst.12:00 (pēc Latvijas laika).

Klātiene kur? Vidusdaugavas NVO centrs struktūrvienība SR Dienas centrs „Kopā būt“ Brīvības iela 258A, Jēkabpils.

Kā pieteikties? Rakstot e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 25.novembrim (ieskaitot).

Kas vēl man jāzina? Izsole notiks angļu valodā. Izsolītas tiks 20 lietas, ko darinājuši īpaši cilvēki vai NVO. Būs arī pārsteigumi!

Savukārt 10% no izsoles ienākumiem tiks novirzīti Ilzu baznīcas ārdurvju atjaunošanai.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.