Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Vidusdaugavas NVO centrs kopā ar Islandes partneri organizē digitālo izsoli, piesakies arī Tu

03.11.2022 | Divpusējā un reģionālā sadarbība
Projekts: Divpusējās sadarbības pilotēšana online izsoles organizēšanā
Vidusdaugavas NVO centrs kopā ar Islandes partneri organizē digitālo izsoli, piesakies arī Tu

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” 2022.gada nogalē kopā ar Islandes nevaldības organizāciju “Landsbyggðin lifi“ organizē digitālo izsoli. Izsolītas tiks lietas „ar stāstu“ – tās gatavojuši īpaši cilvēki, kā arī lietas, kuras radījuši NVO dalībnieki.

Piedalīties digitālajā izsolē varēs ne tikai islandieši. Pieteikties aicināts arī ikviens Latvijas un citu valstu iedzīvotājs, nosūtot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Tāpat klātienē vērot digitālās izsoles norisi tiks aicināti izsolāmo darbu autori, reģionālo mediju pārstāvji un „Vidusdaugavas NVO centrs“ dalībnieki. Arī dalībai klātienē ir jāpiesakās norādītajā e-pastā.

Kad? 26.novembris plkst.12:00 (pēc Latvijas laika).

Klātiene kur? Vidusdaugavas NVO centrs struktūrvienība SR Dienas centrs „Kopā būt“ Brīvības iela 258A, Jēkabpils.

Kā pieteikties? Rakstot e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 25.novembrim (ieskaitot).

Kas vēl man jāzina? Izsole notiks angļu valodā. Izsolītas tiks 20 lietas, ko darinājuši īpaši cilvēki vai NVO. 10% no izsoles ienākumiem tiks novirzīti Ilzu baznīcas ārdurvju atjaunošanai.

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” ar Islandes nevaldības organizāciju “Landsbyggðin lifi“ sadarbību uzsāka pērn, „iepazīstoties“ Aktīvo iedzīvotāju fonda projekta pieteikuma sagatavošanas laikā. Projekts tika atbalstīts, uzsākām tā realizēšanu – abi partneri ir dalījušies dažāda veida pieredzē, apciemojot viens otru arī klātienē, par ko var plašāk lasīt biedrības mājaslapā www.vidusdaugavasnvo.lv sadaļā „Projekti“. Abas biedrības pēc uzbūves un darbības veida ir līdzīgas, jo apvieno dažādas mazākas NVO, aktīvus iedzīvotājus, uzņēmējus. 2022.gadā biedrības parakstīja ilgtermiņa sadarbības līgumu, paredzot sadarboties arī pēc projekta dažādu sociāli nozīmīgu procesu uzlabošanā – cik tas ir iespējami katras organizācijas spēkos, kā arī katru gadu organizējot vismaz vienu kopīgu pasākumu. Digitālā izsole ir pirmais, ko sagatavo un organizē kopā.

  

Informāciju sagatavoja: Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs”

Vairāk informācijas: Projekta sabiedrisko attiecību speciāliste, Ieva Lapiņa, tālr. 20288054

Pasākums organizēts Divpusējo sadarbības iniciatīvu konkursa projekta “Divpusējās sadarbības pilotēšana online izsoles organizēšanā”, līg.Nr.AIF/2022/BI/07, ietvaros, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.