Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Jauns sākums, enerģijas apmaiņa, komanda, pozitīvisms

10.09.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "MOT" Latvija" kapacitātes stiprināšana
Jauns sākums, enerģijas apmaiņa, komanda, pozitīvisms

"Jauns sākums, enerģijas apmaiņa, komanda, pozitīvisms", bija vārdi, ar kuriem dalībnieki raksturoja pirmo klātienes MOT Global tikšanos Norvēģijā, Tronheimā pēc 2 gadu pārtraukuma. Šajā braucienā piedalījās Latvijas komandas brīvprātīgie un biedrības komanda.

Kopā ar MOT norvēģu, dāņu, taizemiešu organizācijām diskutējām, dalījāmies un zīmējām nākotni. Šis ir īpašs gads, jo MOT svin 25 gadu dzimšanas dienu. Norvēģijā tas ir kļuvis par atpazīstamu un mīlētu zīmolu un kopā visās MOT valstīs programmā piedalījušies vairāk nekā miljons jauniešu.

Pēc darba sesijām un aktivitātēm nometnē, 8.septembrī pievienojāmies MOT Entuziastu saietam, kas pulcēja vairāk nekā 650 dalībnieku. Pasākuma iespaidīgums gan praktiski (milzīgā Hell viesnīca jau vēsturiski saietos pieejama tikai MOT entuziastiem), gan emocionāli (neaptveramā MOT treneru jauda, jauniešu dalība, vēstnešu iesaiste, Norvēģijas kroņprinča video sveiciens) devusi patiešām maģisku pieredzi un iedvesmu pasākumiem Latvijā.

Braucienu raksturo vienota vīzija par drosmīgiem jauniešiem, ideju apmaiņa, smiekli, skaistā daba, iedvesma, neaptverama enerģija un pāri visam - MOT vērtības drosme dzīvot, drosme rūpēties un drosme pateikt nē.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.