Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Latvijas Sieviešu NVO tīkls aicina pieteikt kandidātus Dzimumu līdztiesības balvai

12.04.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Sieviešu iesaiste savu interešu aizstāvībā
Latvijas Sieviešu NVO tīkls aicina pieteikt kandidātus Dzimumu līdztiesības balvai

Latvijas Sieviešu NVO tīkls aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus nominēt pašvaldību politiķes un politiķus Dzimumu līdztiesības balvai, iesniedzot pieteikumus līdz 2021. gada 23. aprīlim šeit.

Balvas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzimumu līdztiesības jautājumiem un novērtēt politiķu ieguldījumu dzimumu līdztiesības nodrošināšanā, īpašu uzmanību pievēršot Eiropas Savienības un ANO konvencijās nostiprinātajām dzimumu līdztiesības vērtībām. Dzimumu līdztiesības balva šogad pašvaldību politiķiem tiks pasniegta jau trešo reizi, un tas tradicionāli tiek darīts pirms pašvaldību vēlēšanām.

Latvijas nevalstiskās organizācijas aicinātas nominēt politiķus, kas ieguldījuši darbu un pašvaldības līdzekļus, lai mazinātu COVID-19 ietekmi, sniedzot palīdzību sievietēm, ģimenēm ar bērniem, nodrošinājuši atbalstu īpaši neaizsargātām grupām (cilvēkiem ar invaliditāti, jaunajām māmiņām, pirmspensijas un pensijas vecuma sievietēm, romiem u.c.), lai īstenotu veselības veicināšanas pasākumus, it īpaši sievietēm, veicinājuši vardarbības pret sievietēm un bērniem mazināšanu, ģimenei draudzīgas infrastruktūras attīstību, veicinājuši sieviešu līdzdalību un pārstāvniecību sabiedrības dzīvē, sieviešu ekonomiskā stāvokļa uzlabošanu, kā arī darba un privātās dzīves līdzsvaru.

Balvas nolikums: DzLB_nolikums__LSOST_LPS.docx

Balva tiek pasniegta sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.