Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

LSUA kļūst par vēl spēcīgāku ekosistēmas līderi

23.11.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: LSUA spēcīgāks ekosistēmas līderis
LSUA kļūst par vēl spēcīgāku ekosistēmas līderi

Ir noslēdzies Aktīvo iedzīvotāju fonda finansētais projekts "LSUA spēcīgāks ekosistēmas līderis", kura laikā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) pilnveidoja savu vizuālo digitālo tēlu, izveidoja biedru piesaistes un sekotāju iesaistes stratēģijas, veica sabiedriskās domas pētījumu par sociālo uzņēmējdarbību un LSUA lomu tajā, kā arī meklēja jaunus veidus, kā efektīvāk komunicēt organizācijas aktivitātes un vairāk iesaistīt jomas interesentus asociācijas darbībā.

LSUA ir nozīmīgs sociālās uzņēmējdarbības jomas spēlētājs - ar misiju attīst sociālo uzņēmējdarbību ilgtermiņa pārmaiņām Latvijā. Apvienojot jomas svarīgākās organizācijas, kā arī sociālās uzņēmējdarbības interesentus - gan biedru organizācijas, gan regulāros sekotājus sociālajos medijos, tiek veicināta jomas spēlētāju savstarpējā sadarbība, pieredzes apmaiņa un atbalsta sniegšana. Projekta laikā tika izveidotas biedru piesaistes un sekotāju iesaistes stratēģijas, kas mērķtiecīgāk ļauj komunicēt biedriem, potenciālajiem biedriem un sekotājiem LSUA radīto vērtību - savu ekspertīzi, sociālās uzņēmējdarbības aktualitātes, dažādas iesaistes un attīstības iespējas.

Projekta īstenošanas laikā LSUA ir pievienojušies 20 jauni biedri, palielinot biedru skaitu līdz 146 biedriem. Individualizēta un atbilstoši izvēlēta komunikācija palielināja sekotāju skaitu gan socialajos medijos (Facebook un LinkedIn), gan tos, kuri saņem asociācijas regulārās jaunumu listes. Dati no sabiedriskās domas pētījuma, kas tika veikts projekta sākumā, ir nozīmīgs informatīvs avots dažādos publiskajos pasākumos.

Asociācija spēj piedāvāt ērti lietojamu, daudzpusīgu, kvalitatīvu zināšanu un pieredzes platformu, kurā ir apkopoti LSUA izstrādātie resursi (piemēram, projekta laikā organizētā darbnīca "Kur slēpjas tavas organizācijas potenciāls?") un jomas aktualitātes. Jau šobrīd jaunizveidotajā mājas lapā izvietotā informācija un materiāli tiek plaši izmantoti, gan pašu sociālo uzņēmēju darbības attīstībai, gan plašākas sabiedrības informēšanai.

Kā uzsver LSUA komanda, AIF atbalstītais projekts ir bijis nozīmīgs solis organizācijas iekšējo resursu pārkārtošanā, jaunu ideju ieviešanā un vienotas vizuālās un komunikācijas stratēģijas izveidē un turpmākajā izmantošanā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.