Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība “Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija”
  • Projekts: LSUA spēcīgāks ekosistēmas līderis
  • Īstenošanas periods: 2021-06-01 - 2022-06-30
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 16 381.56
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Līva Švarce, e-pasts: liva@sua.lv, tālr.:28670508
  • Projekta informācijas vietne: https://sua.lv/aif/

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) apvieno vairāk nekā 120 biedrus sociālās uzņēmējdarbības jomā. Viens no vissvarīgākajiem aspektiem LSUA darbībā ir kvalitatīva informācijas plūsma. Efektīvi pilnveidojot komunikācijas rīkus, LSUA spēs veiksmīgi attīstīt savus trīs darbības virzienus - sabiedrības informēšanu par sociālās uzņēmējdarbības jomu, pieredzes un zināšanu platformas veidošanu, biedru kapacitātes veicināšanu un interešu aizstāvību.

Projekta mērķis ir stiprināt LSUA viedokļa līdera pozīcijas sociālās uzņēmējdarbības jomā, uzlabojot LSUA vizuālo, digitālo tēlu, komunikācijas stratēģiju un sociālās uzņēmējdarbības ekosistēmas dalībnieku veiksmīgu mijiedarbību, kas potenciāli attīstīs LSUA finanšu plūsmu. Projekta aktivitātes, kas palīdzēs sasniegt izvirzīto mērķi ir mājas lapas lietotāju pieredzes izpēte, jaunu biedru piesaiste, sekotāju iesaistes formu dažādošana, LSUA sociālās ietekmes izvērtēšana, vizuālās identitātes pilnveidošana, mājas lapas tehniskā un saturiskā pilnveide.

Projekta aktivitāšu rezultātu kopums sniegs pilnvērtīgu komunikācijas situācijas izpēti - LSUA vizuālo tēlu, digitālo klātbūtni, sabiedrības iesaistīšanas stratēģiju, kā arī izveidos pārdomātu attīstības plānu un kvalitatīvus rīkus rezultātu ieviešanai. LSUA spēs ne tikai sekmēt sabiedrības līdzdalību, bet arī nodrošināt vienlīdzīgu pieeju saviem resursiem visiem sabiedrības locekļiem.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.