Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

LSUA aicina uz meistarklasi: “Kur slēpjas Tavas organizācijas potenciāls?” 17. februārī

11.02.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: LSUA spēcīgāks ekosistēmas līderis
LSUA aicina uz meistarklasi: “Kur slēpjas Tavas organizācijas potenciāls?” 17. februārī

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) aicina piedalīties meistarklasē  “Kur slēpjas Tavas organizācijas potenciāls?”. Meistarklase norisināsies ceturtdien, 17. februārī plkst.15:00 tiešsaistes platformā “Zoom”. Lai piedalītos, lūdzu, reģistrējieties ŠEIT.

Faktorus, kas ietekmē organizācijas potenciālu un veiksmi varam iedalīt vismaz divās kategorijās – apzinātos faktoros un neapzinātos jeb līdz šim nepamanītos faktoros. Katram organizācijas īpašniekam, vadītājam un dalībniekam jau ir savs redzējums, sajūtas un domas par to, kas šobrīd organizācijā funkcionē labi, kas pietrūkst, kur slēpjas neizmantotais potenciāls. Īpaši svarīgi tas ir organizācijām, kuru mērķis ir risināt kādu sociālo problēmu – sociālajiem uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām. Kā identificēt savas organizācijas izaugsmes iespējas? 

Šajā meistarklasē iegūsiet ieskatu par tiem bieži vien neapzinātiem faktoriem, kas traucē un kas palīdz organizācijai un cilvēkiem tajā izmantot potenciālu pilnībā.

Meklējot veidus, kā mērķtiecīgi izmantot organizācijas potenciālu, LSUA īsteno projektu “LSUA spēcīgāks ekosistēmas līderis”, kas ļauj izvērtēt tos faktorus, kuri ietekmē organizācijas darbību un pārdomāt veidus, kā to uzlabot. Aktīvo iedzīvotāju fonda programmas kapacitātes projektu mērķis ir stiprināt pilsoniskās sabiedrības sektora un pilsoniskās sabiedrības organizāciju ilgtspēju un kapacitāti Latvijā.  

Meistarklasi vadīs: Jānis ZēlavsPersoniskā un komandu potenciāla attīstības programmu veidotājs un vadītājs, sertificēts individuālais un komandu koučs, organizāciju sistēmiskā darba fasilitators ar 20+ gadu pieredzi biznesa attīstībā un 15+ gadu pieredzi apmācību vadībā. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.