Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Mācības, kurās apgūti dažādi sabiedrisko attiecību aspekti

12.04.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Varam vairāk!
Mācības, kurās apgūti dažādi sabiedrisko attiecību aspekti

No 2023.gada  februāra līdz aprīlim projekta ietvaros notika mācības, darbsemināri, treniņi par dažādiem sabiedrisko attiecību veidošanas aspektiem, lai paaugstinātu
saskarsmes kapacitāti.

Personīgā zīmolvadība nodarbībā tika apskatītas tēmas: kas ir un kas nav personīgais zīmols, personīgā zīmola pirmsākumi, attīstība, kā personīgā zīmolvadība var palīdzēt sasniegt personīgos karjeras un organizācijas/uzņēmuma mērķus, personīgās zīmolvadības un reputācijas mijiedarbība u.c.

Savukārt digitālās komunikācijas nodarbībās biedrības cilvēki apsprieda un pētīja, kāds ir organizācijas digitālās komunikācijas portfelis, aktuālās tendences sociālo tīklu izmantošanā, auditorijas atšķirības sociālajos tīklos, rīkus efektīvai un resursu taupošai sociālo tīklu satura veidošanai u.c.

Notika praktiska nodarbība komunikācijas prasmju attīstīšanai- pirmais iespaids, stāstīšanas prasmes, lifta runa. Pēc šīs nodarbības dalībnieki tikās komunikācijas un sevis prezentēšanas treniņā, kura laikā  nācās izkāpt no komforta zonas un stāstīt par sevi kā cilvēku, kas var piedāvāt ko īpašu, izcelt savus talantus.

Pēdējā nodarbība tika veltīta interneta rīkam CANVA- kā to lietot, lai atvieglotu komunikāciju tīmeklī un reālajā vidē.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.