Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Ziemeļkurzemes biznesa asociācija (ZBA)
  • Projekts: Varam vairāk!
  • Īstenošanas periods: 2022-05-01 - 2023-05-31
  • Īstenošanas reģions: Kurzeme
  • Kopējais budžets: 19 727.74 EUR
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Andra Ratkeviča, e-pasts: andra.ratkevica@slitere.lv, tālr.: 28385025
  • Projekta informācijas vietne: https://ziemelkurzeme.lv/lv/varam-vairak

Projekta mērķis ir stiprināt "Ziemeļkurzemes biznesa asociācija" kā organizāciju biedrības turpmākai izaugsmei, paaugstinot tās cilvēkresursu kapacitāti komunikācijas un sadarbības veicināšanas jomā.


Īstenojot projektu, Biedrība:
- sagatavos biedrības komunikācijas stratēģiju 2022-2027, kas iekļausies kopējā stratēģijā un veicinās biedrības spēju sasniegt mērķauditoriju visos Biedrības teritorijas 17 pagastos Ventspils un Talsu novados;
- izstrādās vizuālo identitāti un pilnībā pārbūvēs mājaslapu, sasniedzot gan mērķauditoriju, gan piesaistot jaunus biedrus ar mūsdienīgiem komunikācijas risinājumiem;
- attīstīs biedrības cilvēkresursus - apmācot biedrus un padomi modernas komunikācijas, diskusiju, publiskās runas un sadarbošanās jomā, kas veicinās biedrības mērķu sasniegšanu un stiprinās biedrības, kā sabiedrisko attiecību veicinātāja lomu;
- sadarbībā ar partneri Igaunijā, paplašinās biedrības darbinieku redzesloku demokrātisko pamatvērtību un lauku reģionu ilgtspējas jomā, īpaši pētot iedzīvotāju līdzdalības instrumentu klāstu sadarbībai ar valsts un pašvaldību institūcijām.

Projekta rezultātā biedrībai būs funkcionāli uzlabota mājaslapa, izstrādāta zīmolvadība un komunikācijas stratēģija, ieviests komunikācijas plāns, kā arī nodrošinātas apmācības 15 biedrības cilvēkiem t.sk. darbiniekiem, padomei un biedriem par mūsdienīgu komunikāciju, publisko runu un vietējās sabiedrības iesaistīšanu, kā arī veicināta darbinieku izpratne par demokrātiskajām vērtībām un spēja veidot iesaistīto pušu forumus.

Kopumā projekts veicinās biedrības „Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” atpazīstamību, komunikācijas spējas un ietekmi tās darbības teritorijā, kas sekmēs tās virzību uz mērķi: apvienot uzņēmējus, sabiedriskās organizācijas un citus Ziemeļkurzemes lauku iedzīvotājus uzņēmējdarbības un dzīves vides uzlabošanai, vietējās sabiedrības labklājības celšanai.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.