Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

"Grafiskā stila rokasgrāmata" atvieglos komunikācijas veidošanu turpmāk

27.12.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Varam vairāk!

Biedrības "Ziemeļkurzemes biznesa asociācija" kapacitātes stiprināšanas projekts "Varam Vairāk!" palīdzējis tikt pie rīka, kas padarīs mūsu darbu redzamāku un vieglāk atpazīstamu. Šis rīks ir Grafiskā stila rokasgrāmata, dokuments, kas apkopo galvenos biedrības vizuālā stila elementus. Esam saņēmuši uzlabotu biedrības logo, ieteicamo vizuālās identitātes krāsu gammu, burtu stilu, kā arī mums ļoti noderīgus ieteikumus par dažādu vizuālās identitātes materiālu un rīku pielietošanu praksē gan virtuālā, gan reālā vidē.

Grafiskā stila rokasgrāmata ir "Ziemeļkurzemes biznesa asociācijas" komunikācijas stratēģijas sastāvdaļa, kas arī tapusi šī paša projekta ietvaros. Komunikācijas stratēģija ietver visus galvenos organizācijas sabiedrisko attiecību principus un virzienus, tostarp biedrības iekšējo, ārējo un krīzes komunikācijas metodes, loģiku, vadību.

Turpināsim iesākto darbu pie komunikācijas darba strukturēšanas jaunajā gadā, kad notiks apmācību kurss par dažādiem sabiedrisko attiecību aspektiem. Arī konkrēts komunikācijas plāns 2023. gadam taps kopīgi darbojoties biedrības darbiniekiem, biedriem un komunikācijas speciālistei, trenerei Inesei Pabērzai.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.