Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Mājas lapa, kas draudzīga bērniem, speciālistiem un vecākiem

29.06.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Kopsolī ar laiku
Mājas lapa, kas draudzīga bērniem, speciālistiem un vecākiem

Projekta ietvaros veikta organizācijas mājaslapas atjaunošana https://centrsdardedze.lv/ lai apvienotu trīs esošās interneta vietnes vienā, uzlabojot informācijas pieejamību mērķa grupām (vecāki, speciālisti, bērni). Tāpat tiks izveidota mājaslapas mobilā versija, kas ļaus kvalitatīvi izmantot izglītojošos un informatīvos resursus arī viedtalrunī. 

“Centrs Dardedze” laika gaitā ir nostiprinājis savas pozīcijas kā uzticams atbalsta punkts ceļā uz drošākas bērnības veidošanu. Līdzās organizācijas galvenajai mājaslapai (centrsdardedze.lv) bija izveidotas izglītojošas vietnes vecākiem - paligsvecakiem.lv un speciālistiem -  bernskacietusais.lv . Taču ikdienas darbā ir redzējām ka, saskaldot informāciju dažādās vietnēs, radās grūtības visus resursus kvalitatīvi uzturēt un informēt par tiem mērķauditorijas. Līdz ar to šobrīd nolemts apkopot minētos resursus vienuviet – vietnē centrsdardedze.lv, kur gan vecāki, gan speciālisti varēs atrast izglītojošu informāciju par drošām un cieņpilnām attiecībām ar bērnu gan arī par vardarbības veidiem un pieejamo palīdzību.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.