Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

Projekta "Kopsolī ar laiku" mērķis ir stiprināt nodibinājuma “Centrs Dardedze” darbību stratēģiskās plānošanas, rezultātu novērtēšanas, sabiedrības informēšanas un finanšu ilgtspējas jomā.

Projekta ietvaros plānota organizācijas mājaslapas atjaunošana, lai apvienotu trīs esošās interneta vietnes vienā. Šādi nodrošināt vieglāk atrodamu nepieciešamo informācija pa mērķa grupām (vecāki, speciālisti, bērni). Tāpat tiks izveidota mājaslapas mobilā versija, kas ļaus kvalitatīvi izmantot izglītojošos un informatīvos resursus arī viedtalrunī. Šīs izmaiņas ļaus pozicionēt organizāciju kā mūsdienīgu kompetenču centru, tādējādi sekmējot arī atbalstītāju un sadarbības partneru piesaisti “Centrs Dardedze” darbam.

"Centrs Dardedze” stratēģijas izstrāde 2023.-2027.gadam iezīmēs un sekmēs organizācijas attīstību. Šajā procesā tiks izanalizēta iepriekšējā perioda stratēģijas izpilde, apzinātas stiprās un vājās vietas, veiktas aptaujas un intervijas, apkopota visa statistiskā informācija. Papildinot zināšanas organizācijas monitoringa, novērtēšanas un mācīšanās (MEL) jomā, tiks paaugstināta nodibinājuma valdes locekļu organizācijas vadības efektivitāte.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.