Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Noticis ikgadējais MOT entuziastu saiets

05.09.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "MOT" Latvija" kapacitātes stiprināšana
Noticis ikgadējais MOT entuziastu saiets

Augusta nogalē notika ikgadējais  MOT entuziastu saiets. Pasākums paredzēts, lai uzlādētos jaunajam mācību gadam un darbam ar jauniešiem. 

2022./2023. gada sezonā MOT startēs ar 70 skolām 43 pilsētās un 15 000 jauniešiem programmā! Kopā MOT iesaistījušies 308 brīvprātīgie MOT treneri!

Pasākums tapa ar Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstu un šogad to vadīja humora pilnais Valters Krauze, trakulīgās drosmes dejās ierāva Asnate Rikse un Zane Prokofjeva, ģitāras stīgas vadīja Gunārs Gaumīgs.

MOT izsaka pateicību programmas vēstnešiem, kas pievienojās gan klātienē, gan ar video sveicieniem: Kārlim Bardelim, Leldei Ceriņai, Mārai Slejai, Janai Duļevskai, Intaram Busulim, Emīlam Balcerim, Tomam Alsbergam, Aijai Auškāpai.

MOT ir pusaudžu motivācijas programma, kuru MOT aizsāka norvēģu olimpiskie sportisti pēc Ziemas Olimpiskajām spēlēm 1994.gadā ar mērķi novērst sociāla rakstura problēmas sabiedrībā. MOT koncepta pamatā ir vēlme veidot drošāku sabiedrību, stiprinot jauniešu izpratni un drosmi - drosmi dzīvot, rūpēties un pateikt nē. MOT koncepts tiek nodots lietošanai skolās uz sadarbības līguma pamata.

Ieskats pasākuma norisē: https://fb.watch/gy3ctiIS_k/  

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.