Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Partnerība Kaimiņi 27.janvārī aicina uz diskusiju ar politiķiem "Vārds laukiem"

26.01.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: ES Dienvidlatgalē varu!
Partnerība Kaimiņi 27.janvārī aicina uz diskusiju ar politiķiem

Partnerība Kaimiņi uzsāk diskusiju ar politiķiem ciklu "Vārds laukiem". 27.janvārī, plkst. 13.00, uz diskusiju ar Augšdaugavas novada politiķiem tiek aicinātas novada nevalstiskās organizācijas un iedzīvotāji. Diskusija klātienē notiks kultūras centrā "Vārpa", Daugavpilī, Dobeles ielā 30, bet iespēja pieslēgties būs arī Zoom platformā.

Šobrīd, esot ceļā uz jauno plānošanas periodu, nepieciešama aizvien lielāka iedzīvotāju iesaiste, vajadzību apzināšana un iedzīvotāju līdzdalības veicināšana, lai iedzīvotāji justos piederīgi savam novadam, tiktu uzklausīti un paši vēlētos piedalīties ekonomiskajos, sociālajos, kultūras un politiskajos procesos ar mērķi pozitīvi ietekmēt savu dzīvi. 

Pirmo diskusiju Augšdaugavas novadā vadīs pieredzējis moderators un pilsoniskās sabiedrības aktīvists Āris Ādlers. Viņš ir vietu attīstības speciālists, kurš iestājas par iekļaujošu attīstības, kas paredz pastāvīga dialoga uzturēšanu starp iedzīvotājiem un pašpārvaldi. Ārim ir praktiska pieredze sabiedrības līdzdalības jautājumos pašvaldību un Eiropas līmenī. Pašreiz viņš vada partnerības “Jūras zeme” Carnikavas novadā darbu.

Diskusijas tēmas: sabiedrības līdzdalība, demokrātijas kultūra, kā ne tikai sadzirdēt, bet arī sadarboties ar nevalstisko organizāciju sektoru ilgtspējīgai teritorijas attīstībai. 

Interesenti aicināti pieteikties rakstot ziņu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Avots: partnerība "Kaimiņi".

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.