Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Kapacitātes projektā veicināta jauniešu motivācijas programmas MOT atpazīstamība

30.01.2024 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "MOT" Latvija" kapacitātes stiprināšana
Kapacitātes projektā veicināta jauniešu motivācijas programmas MOT atpazīstamība

Noslēgusies “Biedrības “MOT” Latvija kapacitātes stiprināšana” projekta realizācija. Projekta ietvaros veiktās aktivitātes veicinājušas MOT attīstību, kapacitātes stiprināšanu un MOT programmas īstenošanu ilgtermiņā. 

Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā kapacitātes projekta ietvaros veicināta MOT zīmola atpazīstamības, veidojot video sērijas ar MOT vēstnešiem Aiju Auškāpu, Armandu Simsonu un Emīlu Balceri. Video interesantā, jauniešiem saprotamā veidā sniedz vēstījumu par MOT vērtībām un vēstnešu pusaudžu gadu pieredzi. “Drosme pateikt nē, manuprāt, ir viena no visgrūtākajām lietām mūsu dzīvēs. Bieži vien mēs gribam kādam izpatikt, ieplūst kopējā masā, gribam izdarīt lietas, kuras brīžiem ir pretrunā ar mūsu uzskatiem. Būt par sevi pārliecinātam ir visgrūtākais, un tas ir jāmācās visu dzīvi,” par drosmi pateikt NĒ saka MOT vēstnesis Emīls Balceris. “MOT programma ir fantastisks atbalsts katram un ikvienam skolēnam, kas ikdienā saskaras ar problēmām. Tu zini pie kā aiziet, tu zini, kam jautāt,” video saka Armands Simsons.

Projekta laikā sagatavots arī video ar jauniešu iesaisti par MOT nodarbību norisi, kas ļauj vienkāršotā un uzskatāmā veidā izskaidrot nodarbību saturu. Video saturs ir ļoti būtisks formāts, kā uzrunāt gan jau jauniešus, gan viņu vecākus un skolu direktorus. Sociālo tīklu komunikācijas galvenais mērķis ir stiprināt MOT atpazīstamību, tādējādi stiprinot organizācijas reputāciju un vecinot jaunu skolu piesaisti. Pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstam, esam varējuši veidot interaktīvu, kvalitatīvu un mūsdienīgu saturu.

Tāpat ļoti nozīmīgs pasākums bijis ikgadējā MOT entuziastu pasākuma rīkošana, lai motivētu brīvprātīgos trenerus uzsākt enerģijas pilnu jauno mācību gadu. Kopā pasākumā piedalījās 100 dalībnieki, un tā laikā MOT vadība prezentēja rezultātus un jaunā mācību gada mērķus, iepazīstināja ar jaunajiem projektiem un sadarbības partneriem. Pasākumu raksturoja enerģija, iedvesma, smiekli, dejas un neskaitāmi izteikti sveicieni. Pasākumu vadīja Armands Simsons; MOT vēstneši Kārlis Bardelis Kristīne Garklāva, Linda Ābele, Māra Sleja un Intars Busulis paneļdiskusijā dalījās ar saviem drosmes stāstiem un savu personīgo motivāciju un ticību MOT vērtībām. Tas patiesi bija iedvesmas lādiņš!

Gan Entuziastu saiets, gan video veidošana nodrošina MOT kapacitātes izaugsmi un MOT programmas klātbūtni Latvijas skolu jauniešiem ilgtermiņā, tādējādi, iesaistot arvien vairāk iedzīvotāju siltākas sabiedrības veidošanā un nostiprinot universālu cilvēcisku vērtību - drosmi dzīvot, rūpēties un pateikt nē- klātbūtni sabiedrībā.

 

 

Informāciju sagatavoja biedrības "MOT Latvija" pārstāve Rita Pētersone

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.