Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Rudenī turpinās Latvijas Vācu savienības ziedojumu kampaņa “Apgūsti mākslu ziedot!”

10.10.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Demokrātisko kompetenču inkubators
Rudenī turpinās Latvijas Vācu savienības ziedojumu kampaņa “Apgūsti mākslu ziedot!”

Latvijas Vācu savienība vēlamas iedrošināt jaunus un vecus, optimistus un pesimistus, visu tautību pārstāvjus, visu arodu pratējus un mācekļus padomāt par tematu: “Es dodu. Es dalos. Es ziedoju!”

Ziedojot Latvijas Vācu savienībai, tiks atbalstīta vācbaltiešu vēstures mantojuma izpēte, kā arī Latvijā dzīvojošo jauniešu vācu valodas apguve.

Par ziedojumu kampaņas norisi un to, vai kādi mākslas vai mūzikas notikumi jau iepriecinās dāsnākos ziedotājus, uzzināsim LIEPĀJĀ, 20.oktobrī, pasākuma “Inkubatora noslēguma POP-UP: secinājumi un nākotne: viss pašu rokās!” laikā! Vēl ir laiks veikt ziedojumus! 

Fotogrāfijā: Liepājas māksliniece Maira Markuševska – mūsu kampaņas atbalstītāja

Esam padomājuši par īpašu mākslas apguves motivācijas programmu ziedotājiem (ja ir vēlēšanās):

  • Ziedojumiem 15 līdz 49 eiro – dāvanā Latvijas Vācu savienības izdots 2023.gada kalendārs, Kulināro pastkaršu komplekts;
  • Ziedojumiem 50 līdz 120 – dāvanā mūsu sadraudzības partnera Taivānas-Francijas mākslinieka Yu Jen-chih iespiedgrafikas darbs (par mākslinieku – plašāk skatīt citā mūsu preses relīzē);
  • Ziedojumiem 121 līdz 300 – Rīgas Vācu kultūras biedrības ansambļa “Morgenrot” apciemojums un uzstāšanās ar labākajām vācu dziesmām;
  • Ziedojumiem no 300 – mūsu biedrības vecmeistara Ēriha Grūbeļa (Erich Grübel) glezna vai īpašs biedrības pasākums par vācu kultūrvēsturiskajām vērtībām.

Apgūsti mākslu un mūziku, mācoties ziedot! Mākslas ziedot apguves programmā lūdzam pieteikties šeit: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (gaidīsim jūsu kontaktus tālākai saziņai)

Jūsu Latvijas Vācu savienība

Konta nr. Ziedojumiem:

Swedbank, HABA LV22,
LV54HABA0551013121593

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.