Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

MOT Latvija izstrādājusi iedvesmojošus video jauniešu programmai

31.08.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "MOT" Latvija" kapacitātes stiprināšana
MOT Latvija izstrādājusi iedvesmojošus video jauniešu programmai

Pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstam, sagatavoti iedvesmojoši video par MOT un trīs pamatvērtībām: drosmi dzīvot, drosmi rūpēties un drosmi pateikt nē, kā arī par to, kas ir MOT programma. 

Divu meitu mamma, "Prāta Vētras" menedžmenta vadītāja un šova "X Faktors" žūrijas komandas dalībniece Aija Auškāpa par drosmi saka: 

"Man drosme nozīmē būt tādai, kāda esmu, nevis tādai, kā gribētos vai varētu būt. Drosme sadzirdēt pašai savus jautājumus un savas atbildes. Būdama MOT vēstnese, vēlos iedrošināt jauniešus spert nākamo soli - bailes paliks aiz muguras, bet priekšā - jau nākamais solis." 

"Drosme pateikt nē, manuprāt, ir viena no visgrūtākajām lietām mūsu dzīvēs. Bieži vien mēs gribam kādam izpatikt, ieplūst kopējā masā, gribam izdarīt lietas, kuras brīžiem ir pretrunā ar mūsu uzskatiem. Būt par sevi pārliecinātam ir visgrūtākais un tas ir jāmācās visu dzīvi," par drosmi pateikt nē saka MOT vēstnesis Emīls Balceris. Drosme pateikt nē nozīmē drosmi pateikt jā kam svarīgākam!

"Nav jābaidās no neveiksmēm, jo tās padara tikai un vienīgi spēcīgākus. Pats svarīgākais ir atrast dzīvesprieku! Ja tu atrodi dzīvesprieku, ja tu atrodi mērķi, kā dēļ dzīvot un kā dēļ darīt, ja apkārt ir cilvēki, kas iedvesmo un sniedz palīdzīgu roku, tad, manuprāt, dzīvošana kļūst daudz vienkāršāka, priecīgāka un drosmīgāka! "MOT programma ir fantastisks atbalsts katram un ikvienam skolēnam, kas ikdienā saskaras ar problēmām. Tu zini pie kā aiziet, tu zini kam jautāt. Ar savu pieredzi, zināšanām un enerģiju iedvesmot un motivēt jauniešus - MOT vēstnešu galvenais uzdevums!" saka Armans Simsons

Tāpat sagatavots MOT programmu reprezntējošs video, kas palīdzēs skolu vadībai izprast, kas ir MOT un kā norisinās nodarbības.

Sagatavoja: biedrība "Mot" Latvija 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.