Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Stiprināt sevi, lai pietiktu jaudas stiprināt citus

16.11.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Onkoloģisko pacientu drošības tīkla attīstība
Stiprināt sevi, lai pietiktu jaudas stiprināt citus

Noorganizēti 3 mentoru apmācību kursi dažādiem līmeņiem, kuros kopā piedalījušies vairāk nekā 100 dalībnieki un piesaistīti 15 pasniedzēji. Tajos ir runāts par visplašāko tematu loku, sākot ar to, kā sadzīvot ar diagnozi “vēzis” līdz pat paņēmieniem laimes sajūtas radīšanai ikdienā. 

Notikušas divu veidu Dzīvības koka Atbalsta grupu nodarbības (slēgtā un atvērtā grupa), kopā 24 reizes. Tajās bija iespēja piedalīties interesentiem no visas Latvijas, tā aktivizējot arī reģionālo nodaļu darbību.

Īstenota Ziemassvētku ziedojumu vākšanas kampaņa, tajā savākti gandrīz 23 tūkstoši eiro Dignājas psihosociālās rehabilitācijas centra nodarbību  telpu ierīkošanai.

Noorganizēts un attālināti noticis tradicionālais Dzīvības koka Ziemassvētku pasākums ar dziesmām, dzejām un apsveikumiem.

Noorganizēta un veiksmīgi klātienē notikusi Lielā talka Dignājā, kuras laikā iztīrīta topošā Dignājas psihosociālā rehabilitācijas centra teritorija, lai varētu turpināt tās labiekārtošanu, un centrs uzsāktu darbu sakārtotā un estētiskā vidē.

Aktivizēta reģionālo nodaļu darbība, piedāvājot iespēju piedalīties attālinātajās Atbalsta grupu nodarbībās, Mentoru apmācībās, Ziemassvētku pasākumā, Lielajā talkā, kā  arī palīdzot piesaistīt finansējumu Jēkabils nodaļai, lai realizētu nozīmīgus  pasākumus novadā.

Izveidota Dzīvības koks Drošības tīkla platforma – droša virtuālā tikšanās vieta tikai reģistrētiem lietotājiem, kurā vienkopus pieejamas apmācības, informācija un savstarpēja komunikācija par svarīgiem jautājumiem.

Projekta komanda uzsver: "Bet pats galvenais – šajā izaicinošajā laikā Dzīvības koks ir turpinājis savu darbību gan klātienē, gan attālināti; par spīti visam, meklējis arvien jaunus veidus kā atbalstīt onkoloģijas pacientus un viņu tuviniekus un šobrīd, domājot jau par rudens sezonu, ir pilns plāniem un idejām, kā aktivitātes turpināt!"

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.