Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Ulubele aicina bērnus uz Cilvēcības stundu patversmē

Ulubele aicina bērnus uz Cilvēcības stundu patversmē

Sākoties jaunajam mācību gadam, Ulubele aicina pirmsskolas iestāžu un skolu klases uz Cilvēcības stundām patversmē, kuras tiek īstenotas kā projekta kapacitātes aktivitāte.

Šīs stundas Ulubelē notiek jau 11 gadus un tā ir nenovērtējama iespēja iepazīties ar dzīvnieku patversmes ikdienu un tās iemītniekiem, lai izprastu atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši un iepazīstinātu ar brīvprātīgo darbu.

Ulubele ir pajumte 500 mūsu mazajiem brāļiem un māsām, kuriem dzīves ceļš nav bijis tas vieglākais. Kopš pašiem pirmsākumiem Ulubelē tiek ievērots NO KILL princips, kas nozīmē, ka dzīvnieks netiek “iemidzināts” tikai tāpēc, ka viņu neviens neņem, tas ir slims vai gados vecs. Ulubele paļaujas uz līdzīgi domājošo atbalstu, lai savāktu līdzekļus dzīvnieku uzturam un pajumtei. Kas Ulubeli virza tās brīvprātīgajā darbā un ko tā vēlas mācīt ar Cilvēcības stundām – tā ir mīlestība un līdzjūtība pret lielākiem un mazākiem, tuvākiem un tālākiem, pret visiem.

Cilvēcības stundās Ulubele piedāvā:

  • sarunu par to, kas ir atbildība par mājas mīluli visā viņa mūža garumā, un kāpēc dzīvnieki nonāk patversmē,
  • suņu voljeru taku izstaigāšana,
  • ielūkošanās kaķu mājās,
  • iepazīšanās ar trušiem, auniem, kaziņām un vēl citiem lieliem un maziem patversmes iemītniekiem.

Skolnieku grupas vēlamais lielums ir 10-30 bērni. Pieteikšanās e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ar to, kā vēl iespējams atbalstīt Ulubeli, iespējams iepazīties te: https://ulubele.org/atbalsts/

 

         

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.