Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Dzīvnieku pansija Ulubele"
  • Projekts: Empātija, izpratne un kvalifikācija – brīvprātīgā darba pamatnostādnes
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 104 998.52
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Ilze Džonsone, e-pasts: ulubele@ulubele.org, tel. 29216113

Projekta mērķis ir pilsoniskajās aktivitātēs sasniegt tādas pamatvērtības kā ilgtspēju un kvalitāti.

Projekta ietvaros biedrība plāno attīstīt kvalitatīvu un jēgpilnu brīvprātīgo darbu, kā arī apkopot savu ilggadējo pieredzi vadlīnijās, kas noderēs citām NVO, jo īpaši tām, kas darbojas dzīvnieku aizsardzības nozarē. Kā īpaša mērķgrupa projekta aktivitātēs tiks iesaistīti arī bērni, kas "Cilvēcības stundiņās" attīstīs emocionālo inteliģenci, kas būs labs pamats viņu turpmākām pilsoniskām aktivitātēm. Otra īpašā mērķgrupa ir sociālās atstumtības riskam pakļautās personas - šīm personām ir vieglāk atvērties pilsoniskām aktivitātēm, ja to mērķis ir palīdzība vājākiem, t.i., dzīvniekiem.

Galvenais biedrības darba mērķis ir panākt valstī situāciju, lai nebūtu vajadzīgas dzīvnieku patversmes. Tas panākams ar augstu sabiedrības atbildības līmeni, dzīvnieku aizsardzības iniciatīvās iesaistoties ne tikai NVO, bet arī katram indivīdam. Projekta aktivitātēs iesaistītās personas būs informētas par daudzveidīgajiem veidiem un iespējām, kādās katrs personīgi var ietekmēt politiskos un tiesiskos procesus valsts un pašvaldību līmenī savu iespēju ietvaros.

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.